2752
2734
عنوان

نتیجه لاغری با زنجبیل

| مشاهده متن کامل بحث + 1267 بازدید | 41 پست
۱۵۷😕 چیش خوشبحالم دارم تحلیل میرم الان دارم چاق میکنم 

من خودم قدم 173 هست وزن 53.6 رژیم گرفتم میخوام بشم 48 من بدبختی اینکه با یه غذا یه کیلو  چاق میشم ...

شده بخوای گریه کنی نتونی غرورت نذاره شده زندگی بخواد بزنه کفرتو در بیاره  هی پشت هم سیگارو یه حال بدو بیمارو غید همه چی رو بزنی از هم دل بکنی ...  نشستم به در نگاه میکنم دری که اه میکشد...
من خودم قدم 173 هست وزن 53.6 رژیم گرفتم میخوام بشم 48 من بدبختی اینکه با یه غذا یه کیلو  چاق می ...

البته ده کیلو قبلا کم کردم

شده بخوای گریه کنی نتونی غرورت نذاره شده زندگی بخواد بزنه کفرتو در بیاره  هی پشت هم سیگارو یه حال بدو بیمارو غید همه چی رو بزنی از هم دل بکنی ...  نشستم به در نگاه میکنم دری که اه میکشد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه میخوای اسکلت🤔🙄 شی

عزیزم خیلی چاق تر میخورم الان با این وزنم مانتوم 38.36 هست میخوام 32 باشه

2731
بله ۶۰_۶۵,بودم. با دمنوش 

دمنوش نیوشا؟

روزی ۱۰ لیوان واقعا ضرره، فوقش روزی سه لیوان ،یه لیوان ناشتا،یه لیوان بعد از ناهار،یه لیوان قبل خواب، تاپیکای دیگه یه خانوم نوشته بود که وزنشون ۵۵ بوده، وقتی باردار شدن ۷۵ کیلو شدن،شروع میکنه روزی یه لیوان صبح  پودر زنجبیل و آب ولرم خورده، بعضی وقتام وسط روز دلخواهی میخورده، نوشته بود بعد از سه ماه  رفتم خودمو بکشم شده بودم ۶۰ کیلو،البته اون خانوم بچشون شیر خشک استفاده میکرده و از شیر مادر نمیخورده، منم الان ۶ روزه روزی سه لیوان میخورم اوایل  میخوردم ابریزش بینی شدید میگرفتم ولی روز سوم خوب شدم،برای مادرانی که خودشون شیر میدن،کسایی که فشار بالا یا پایین دارن به شدت مضره ،البته میتونی مقداری دارچینم بهش اضافه کنی و یه مقدار عسل،توی یه لیوان آب جوش یه ق چای خوری پودر زنجبیل میریزی، یه نعلبکی میزاری تا ۵ دیقه دم بکشه بعد نوش جون میکنی،درسته با سه لیوان دیر تر لاغر میشی ولی خیلی بهتر از روزی ده لیوانه که ضرر داره،مامان رایان امیدوارم تجربم به دردت بخوره 😘

امان از سیس آدم تازه تاسیس 🫠

منم این ماه ۸ کیلو با زنجبیل کم کردم عالی عالییی

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥