2737
2739
عنوان

شما مهمونی هاتونو حساب کتاب میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 34 پست

اگه دعوت کنه دعوت میکنم

برای پذیرایی هم ب سبک خودم عمل میکنم

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ن والا ...ی جاری دارم ۵ساله ازدواج کرده بچشم ۲سالش شده هنوز دعوتمون نکرده من هربار مهمونی گرفتم اونم گفتم بیاد ...کلا مهمونی دادن را دوس دارم و کاری هم ب کسی ندارم

برای افرادی که با هم صمیمی هستیم و زیاد رفت و آمد داریم نه 

برای افرادی که رابطه رسمی داریم و سالی یه بار همدیگه رو میبینیم بله

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2731

اصلا و ابدا 

ما پاگشا که شدیم توسط جاریم 

یه قیمه گذاشته بود با گوشت مرغ و لپه 

سیبزمینی هم سرخ نکرده بود 

بعد سفره انداخت به ولااای علی 

نه سالاد نه سبزی هییییچی 

توی سفره نمک بود و قیمه و برنج همین 

شوهرمم از خجالت من 

پسربزرگشون رو فرستاد نوشابه و دلستر خرید اورد 

از اول تا اخرم من نتونستم درست بخورم 

چون پسرش رو که دو ساله بود رو برد دستشویی همون طور لخت اورد نشست سر سفره 

میگفت اونجاش هوا بخوره 😐

چندش بود 

از خجالت مردم شوهرشم بود 

ولی خودش هر وقت اومده من بهترین آشپزی و پذیرایی رو کردم چون عقیده دارم از ته قلبم مهمون حبیب خداست هر چی دارم و ندارم میارم سر سفره ... 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
اره بکبار ما می ریم یکبار اونا میان پذیرایی هم مقایسه می کنم نمی شه اونا غذای گرون بدن من غذای ساده

حالا من برعکس

من هدیه میدم مهمونی چند غذایی

اونا  قرمه سبزی نپخته و هدیه و سرزدنم که هیچی

خیر

بسیار واسم مهمون میاد ک حتی یک بار هم دعوت نکردن

چون راه دوریم خودشون زنگ میزنن ک میایم خونتون😂

مقایسه نمیکنم ولی پذیراییم واس کسی ک اولین بار میاد خونم با کسی که دایم میادو باهاش راحتم فرق میکنه

مریدی پرسید: آیا استفاده تبلیغاتی از زن حرام است؟!شیخ پاسخ گفت: آری!مرید ادامه داد: پس چرا خداوند برای تبلیغ بهشت خود از حوری استفاده نموده؟!!شیخ قدری اندیشید و سپس بقچه اش را جمع کرد و به مکه رفت تا آل سعود او را بخورد!!!  
2738
سواستفاده نمیشه؟ خونواده رو که ادم حساب نمیکنهداینچیزا ولی واقعا بعضیا زرنگی میدونن

مهم هدف و نیت خودمونه،،،حالا طرف فکر کنه زرنگه مطمئنا جای دیگه سرش کلاه می‌ره.‌‌..

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک وظیفه ی ملی است...♦️ فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲

بنظرم درستش اینه که ادم تاحدودی حساب و کتاب کنه.من برای کادو حساب کتاب میکنم مگر اینکه بدونم طرف مقابلم وسعش نمیرسه در اون صورت هرچقدر که باب میل خودم باشه کادو میدم

برای مهمونی دادن هم من دوست دارم به همون اندازه طرف مقابلم دعوت و پذیرایی کنم.مثلا خواهر شوهرهام سالی یکبار هم دعوت نمیکنن راستش دلم نمیخواد هی بیان خونمون ولی همسرم و مادرش هی دعوتشون میکنن خونه ما منم حرص میخورم ولی خداروشکر هزینه مهمونی دادن به شوهرم فشار اورده خودش تصمیمی گرفته کمش کنه

من چون فعلا کوچیکترین خونواده فامیلم سه بار بریم یبار بزور میان ...ولی بزرگتر که بشیم فرق داره کوچیکترها بیشتر میان ...خب از اولم همینطوری بوده...فقط بعد عروسی ماهی یبار که رفتیم خونه مادرشوهرم ماه بعدش اونا اومدن...این دفعه که داشت میرفت گف این بار نوبت شماس که بیاین🤔🤔در حالی که خونه پدر نوبتی نیس بچه ها باید بیشتر برن ولی گف دیگه

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
خب اشتب میکنی سرویس بدی به بقیه الکی وقتی محل نمیده بهت.

دیگه اخلاقم اینجور بودو هست ...

بدیش اینه جاده چالوسیم هر کدوم میان چند روز میمونن ...

تا یه ماه یه ماه نیمم مهمون داشتم اومدن نرفتن 

اون اوایل ازدواجم خیلی به جاریم بها میدادم ...الان نه زیاد ..روی خودم کار کردم عین خودش رفتار کنم بازم کم میتونم

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
حالا من برعکس من هدیه میدم مهمونی چند غذایی اونا  قرمه سبزی نپخته و هدیه و سرزدنم که هیچی

خب یکبار دو بار این کارا براشون کردی دیدی برات نمی کنن تو هم انجام نده دیگه مگه عقلت کنه برا اونا خرج کنی 

2706