2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تو این گرونی و اوضاع کرونا نه 

یه بار مهمونم کرده فوقش سر فرصت منم ی بار مهمون میکنم اگه شام‌پخته بود شام درست میکنم نکرده باشه همون پذیرایی ساده

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

هرگز،،،هدیه و کادوهامونم حساب نمیکنیم

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک وظیفه ی ملی است...♦️ فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
2738

از اونجایی ک فقط با مادر شوهر و خواهرام رفت و آمد داریم ن مقایسه نمیکنم تازه داریم میریم خونه هم بهم میگیم چیزی نزار اخیرا خواهرام میان غذاشونم میارن آخه بچه کوچیک دارم

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

دفعاتشو نه برام مهم نیست ولی سبک پذیراییمو با همون مهمون مچ میکنم 

چندمدل پخته باشه چندمدل میپزم که فکر نکنه زحمتشو ندیدم یه مدل پخته باشه منم ساده میگیرم که راحت باشه 

بزرگترین دشمن هرکس خودشه

بله من مقایسه میکنم  و با هر کسی همونطوری که ازم پذیرایی کرده رفتار میکنم ، البته اگه کسی شرایط مالی داشته باشه اینجوری مقایسه میکنم ، اما اگه بدونم طرف وضع مالیش خوب نیست ازش توقعی ندارم اما ازش خوب پذیرایی میکنم.

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم

معلومه که نه

چیزی که اونا برای پذیرایی از من اماده کردن شعور خودشونو نشون میده ماله منم شعور خودمو 

ربطی ندارن بهم

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

من سعی میکنم پذیراییم چشمگیر باشه

فرقی نداره مهمونم کی باشه

دنیا نیارزد آنکه پریشان کنی دلی/ زینهار بد مکن که نکردست عاقلی❤ من ادعا میکنم آدم منعطفی هستم، در همین راستا نظرات پیشنهادات و انتقادات محترمانه و سازنده رو محترمانه میپذیرم🌹
2706