2733
2739
عنوان

من پدرشوهر مادرشوهرم خیلی دوست دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 831 بازدید | 55 پست
یعنی چی؟☺

یعنی صبر کنی اون روشون رو میبینی 😂😂😂😂 اینجا هر کی گفته عاشق مادر شوهر پدرشوهرمم آخرش پشیون شده خودش😂😂😂

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ن پدرشوهرمو خیلی دوسش دارم خیلی مهربونه 

اقلا هم کاری به کار ادم نداره فضولی یا دخالت اصلا

ولی مادرشوهرمم خوب و مهربونه ها ولی اگر خواهرشوهرم بذاره و پرش نکنه

خدایا ،،میشه نگاهم کنی ، راحت بشه زندگیم چشم برندار از من ، میپاشه زندگیم                         خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من.                   ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت.                         نه اینکه حرفی نباشد،،، هست،خیلی هم هست....اما دل شکسته ها میدانند،غم ک به استخوان برسد،میشود سکوووووت.
2738
اره متاسفانه

دلتو صاف کن زندگی کوتاه تر از اونه ک بخوای با نزدیک ترین افراد زندگیت قهر باشی

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2706