2737
2734
عنوان

دندونم اعصابمو بهم ریخته

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 44 پست
اخه من باید دندون عقلمو بکشم خیلی میترسم ولی میگفتن عصب کشی دردش بیشتره خاستم بدونم راسته 

من دوتا از عقلامم جراحی کردم تازه دردش یک روزه بعد کم کم تموم میشه

درخواست دوستی قبول نمیکنم

[QUOTE=174446688]دندونپزشک خوب منصف پیدا کن ببخشیدا ولی دوست منم همین دندونای خراب  و اینا رو داشت کار کرد یه مد ...[/QUOTE خخخ من پوشک نمیتونم بخرم چه برسه به خودو برسن هرچی صرفه جویی کنم بازم نمیتونم اصلا لوازم آرایش نمیخرن لبلس یرای خودم نمیخرن از شکمم زدم ولی کم میاریم  حقوقش کمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پاشوبرو منم دیروز عصب کشی کردم الان دارم میرم براترمیم بقیه دندونام برو مطب خصوصی همه چیو رعایت میکن ...

چند عصب کشی کردی گلم؟

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍
انتی بیوتیک چه تاثیری روی دندون شکسته داره اخه 😐

درد بخاطر زخم یا عفونته من هر دارویی خوردم جواب نداد فقط پنیسیلین که خوردن بعد یروز کاملا خوب شد . من خودم چندتا دندونام شکسته فقط همین دارو تاثیر داره 

کاربری اقا عزیزمو گلم 💀☠
2731
پاشوبرو منم دیروز عصب کشی کردم الان دارم میرم براترمیم بقیه دندونام برو مطب خصوصی همه چیو رعایت میکن ...

هر دوتا کناریشم عصب کشی شده اینم عصب کشی شده ولی از وسط شکست فقط الان یکطرفش مونده

رفتم من فکر میکردم مثلا یکی یکی میبینه بعد که رفتم دیدم عه چقدر ادم دیگه هم منتظر نشستن  هستن ترسیدم گفتم ولش کن 😹

اگه عصبش کامل خارج نشده باشه  بازم درد میگیره ، ولی این احتمالا چون شکسته فشار وارد شده بهش شاید عفونت کرده ، آموکسی کلاو برا عفونت دندانه ، و  همچنین مترونیدازول ، برا دندونن این دو تا از داروخونه مقدار مصرفشو بپرس ، مصرف کن ، و قطره ی میخک بگیر از داروخونه یه کم بزن روش یه دیقه بعد آروم میشه دردش

درد بخاطر زخم یا عفونته من هر دارویی خوردم جواب نداد فقط پنیسیلین که خوردن بعد یروز کاملا خوب شد . م ...

خوب بزای شما عفونت داشته حتما ، دوای هرچیزی انتی بیوتیک نیست که

2738
[QUOTE=174446688]دندونپزشک خوب منصف پیدا کن ببخشیدا ولی دوست منم همین دندونای خراب  و اینا رو د ...

خوب خودتم کار کن خواهر ، الان خیلی از خانما در منزل کار میکنن یا هنری مهارتی چیزی یاد میگیرن فعالیت میکنن پول درمیارن

خوب خودتم کار کن خواهر ، الان خیلی از خانما در منزل کار میکنن یا هنری مهارتی چیزی یاد میگیرن فعالیت ...

دانشجو هستم و اینکه بچه کوچیک دارم واینکه هیچ کاری بلد نیستن داخل منزل انجام بذم کارای دیگه ام سرمایه میخواد 

من فقط یه دندونمو ۱۶ سال پیش عصب کشی کردم هنوز آخ نگفته،دندونپزشکتو عوض کن،نترس حتما امروز نوبت بگیر ...

ربطی به دندونپزشک بدبخت نداره جنس دندونای من خوب نبود حدود ۵سالم ارتودنسی داشتم دندونام خیلی پوسیده شد از بین رفت

دانشجو هستم و اینکه بچه کوچیک دارم واینکه هیچ کاری بلد نیستن داخل منزل انجام بذم کارای دیگه ام سرمای ...

عزیزم چرا میگی هیچ کاری بلد نیستم ماهم دانسجو بودیم دانشجوهای دیگه پول میگرفتن پروژه تایپ و تحقیق و نمونه سوال برامون پیدا میکردن ماهم پول میدادیم بهشون از سیستم دانشگاه هم استفاده میکردن ،یا کارای هنری یا تو ارایشگاه کار میکردن یامربی مهد یافروشندگی و... من دوران دانشجوییم متوجه شدم خیلی از دخترای هم سن و سالم خودشون دارن خرج خودشون رو درمیارن یا کمک حال خانواده و همسرشون هستن

ربطی به دندونپزشک بدبخت نداره جنس دندونای من خوب نبود حدود ۵سالم ارتودنسی داشتم دندونام خیلی پوسیده ...

منم ارتودنسی دارم باید خیلی مراقبت کرد دندونا خراب نشه، کار دندونپزشک باید خوب باشه وگرنه ریشه دندون داغون میشه دندونا میمیرن لثه و ریشه دندون تحلیل میره 

2706