2737
2734
عنوان

دندونم اعصابمو بهم ریخته

349 بازدید | 44 پست

قبلا عصب کشی و پرشده بود چندماهه پیش کلا شکست از ترس کرونا جرات نمیکنم برم دندونپزشکی الانم هی درد میگیره ول میکنه😭دیگه عصب نداری سگ مصب چرا درد میگیری اخه😭

درخواست دوستی قبول نمیکنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من به خاطر پول البته الان آنروز نوبت روکش دارن ولی چه فایده نصف بیشتر دندونای دیگه ام خرابه اما پول ...

آره واقعا خیلی گرونه من یه مدقع هایی روم نمیشه به شوهرم بگم درد دارم با لین اوضاع اقتصادی همین که امورات بگذره خیلی بهشون فشار میاد حالا دندون و ..... بماند

کیان و کیارش😍😍
من به خاطر پول البته الان آنروز نوبت روکش دارن ولی چه فایده نصف بیشتر دندونای دیگه ام خرابه اما پول ...

دندونپزشک خوب منصف پیدا کن ببخشیدا ولی دوست منم همین دندونای خراب  و اینا رو داشت کار کرد یه مدت چیز اضافع مثل لوازم ارایش لباس مباس نخرید کل دندوناشو دررست کرد

والا من ۱۰تا تا حالا عصب کشی کردم بی حسی میزنه درد نداره دردی که از دندون به عصب رسیده میکشی خیلی بی ...

۱۰تا!؟

چه کاری بود ، عصبتو از اولش قطع کن دیگه دونه دونه پول نده

2738
والا من ۱۰تا تا حالا عصب کشی کردم بی حسی میزنه درد نداره دردی که از دندون به عصب رسیده میکشی خیلی بی ...

اگر بتونی قرص پنیسیلین بخری عالیه یک روزه خوب میشی 

کاربری اقا عزیزمو گلم 💀☠
منم خی میخوام برم دندان پزشک هی میگم کرونا هست نمیدونم واقعا چکار کنم فکر کنم باید برم تا بیشتر خراب ...

منم میترسم برم خسته شدم دوتاش به عصب رسیده چندتاش پوسیده نمیشه رفت 😭

اخه من باید دندون عقلمو بکشم خیلی میترسم ولی میگفتن عصب کشی دردش بیشتره خاستم بدونم راسته 

پروفایل خودمم کپی نشه 😏❌

پاشوبرو منم دیروز عصب کشی کردم الان دارم میرم براترمیم بقیه دندونام برو مطب خصوصی همه چیو رعایت میکنن_بعدشم دندون عصب کشی درد نمیگیره احتمالا کناریشه

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2706