2737
2734
عنوان

ازدواج دوباره مامانم

| مشاهده متن کامل بحث + 904 بازدید | 54 پست

خیلی مشکوک میزنه مجرده یا مطلقه ؟ وضعیت مالیش در چ حده .میتونه شما رو ساپورت کنه از نظر مالی .منظورم اینه که خونه بخره و یه سر پناه امن واسه تو و مادرت فراهم کنه شغل و درامد خوبی داره ؟

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه ربطی به اون‌آقا داره که شرط گذاشته.چندسالته؟منم حس خوبی ندارم نسبت به اون آقا.

میگه میخوام خانواده باشیم 

مامانت حتی اگه با من ازدواج بکنه ولی تو نباشی چون نادره همیشه فکرش پیشت میمونه 

من جای مامانت بودم به خاطر دخترم دور این آدم خط میکشیدم

نظرم برای مامانم مهمه ولی نمیخوام مانع خوشبختی بشم 

فکر میکنم نه تنها با این آقا با کسی دیگه هم میتونم ارتباط برقرار کنم مردهای این دوره همه فرصت طلب هستن

2740
میگه میخوام خانواده باشیم  مامانت حتی اگه با من ازدواج بکنه ولی تو نباشی چون نادره همیشه فکرش ...

میگفتی از کجا معلوم شاید من زودتر از مامانم ازدواج کردم

تا ابد که با مامانم نیستم بالاخره میرم دنبال زندگیم

خیلی مشکوک میزنه مجرده یا مطلقه ؟ وضعیت مالیش در چ حده .میتونه شما رو ساپورت کنه از نظر مالی .منظورم ...

مطلقه،اون طور که خودش میگه وضعیت مالیش خوبه 

خیلی اصرار داره قبل از ازدواج هم خونه بشیم 

خودمم حس خوبی ندارم ولی هر چی به مامانم میگم نمیخواد باور بکنه  مرده خیلی زبون بازه و سیاست دا ...

حداقل به مادرت بگو صبر کن تا من ازدواج کنم قبول نکن بمونی بگو اگه تورو بخواد باهات ازدواج میکنه این چه شرطی هست که گذاشته اگه ازدواج کرد اصلا تو اون خونه نمون اصلا پدری پدر بزرگی برو اونجا بگو بچه نیستم دیگه که مادرم بخواد نگرامن بشه ۲۱ سالمه 

لطفا یه صلوات برای بهتر شدن حال همه اون های که توشرایط سختی هستن بفرستین ممنون 😇💛❤
خودمم حس خوبی ندارم ولی هر چی به مامانم میگم نمیخواد باور بکنه  مرده خیلی زبون بازه و سیاست دا ...

ببخشید میتونم بپرسم باباتون کجاست طلاق گرفتن یا ...؟اگر در قید حیات هستند نمیتونی بری پیش بابات