2726
عنوان

ازدواج دوباره مامانم

902 بازدید | 54 پست

مامانم با آقایی دو ماه تلفنی حرف میزنه و تاحالا اون رو ندیده و قصد این آشنایی و ...ازدواجه 

شرط اون آقا اینکه منم قبول کنم باهاشون زندگی کنم و چند دفعه که با هم حرف زدیم یک سری حرف ها زد که کار به امتحان کردنش رسید و امتحانش کردم و پا داد و بعد بهش گفتم من داشتم امتحانت می کردم و در جوابم گفت منم داشتم امتحانت میکردم ببینم تا کجا میخواستی پیش بری و... 

قسم خدا و ...خورد که مامانم رو واقعا دوست داره و هیچ چشمی به من نداره و اگه دنبال اینکارها دختر همسن من توی خیابون ریخته 

نظر شما چیه؟

برای ارسال تاپیک شدیدا دو دل بودم خوب میشه بعد مدتی نی نی سایت پاکش بکنه

اصلا کلا چون مجازیه و واقعی دیدارنداشتن کلا قابل اعتماد نیس

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به مامانت بگو ول کنه کثافت ره 😡😷🤢🤮نیارید تو زندگیتون همچین شخصی رو اصلا از مامانت خواهش کن با کسی ازدواج کنه که از خودش و خانوادش شناخت داشته باشید آدم محترم و خدا ترسی باشه هرکسی رو به این سادگی تو زندگیتون راه ندین 

لطفا یه صلوات برای بهتر شدن حال همه اون های که توشرایط سختی هستن بفرستین ممنون 😇💛❤

اصلا نباید فکرش رو هم میکرده که حالا بخواد امتحان هم بکنه بنظرم به مامانت بگو بیخیال بشه والله من خودم مجردم به کسی نمیتونم اعتماد کنم اونوقت مامانت چه راحت میخواد اعتماد کنه

2706