2737
2739
عنوان

از بچه دار شدن پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 70 پست
نه زیاد اصلا لجباز نیست ولی یکم گیر میده بهم از اینک میبینم اطرافیانم هنوز بچه دار نشدن و یا هنوز ل ...

من ی دختر دوساله دارم شب تا صبح بیداره و هزارتا بدقلقی دیگه داره ولی عاشقشم چون می‌دونم میگذره و همین ی روزی میشه بهترین رفیقم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم الهی ک هرچه زودتر دخترت کامل خوب بشه یادم میاد تاپیکت بخدا دست خودم نیست همش ب اونا ک بچه ...

بچه ندارن زندگیشون بهشته چیه 

والله بدبخت از ما که بچه نداشتیم هیچکه نبود منکه دخترم با هزارو یک مشکلش تازه بچه ارومیم نیود عاشقشم 

ولی دچار وسواس شدی حتما یا دکتر برو یا با خودت کنار بیا

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2728

عزیزم بچه داری خیلی سخته و مشکلات خاص خودشو داره ،گاهی اوقات هم اصلا شیرین نیست 😉 

اما وقتی که داری اگر از این فکرا بکنی زندگی برای خودت سخت میشه اول به فکر خودت باش و سلامت جسم و روحت تا بتونی اون بچه نازنینو خوب پرورش بدی

خودتو خیلی دوست داشته باش

عزیزم اون همسناتم دیگ داره وقتشون میگذره ک توب اونا نگامیکنی زندگیتو خراب میکنی تا حدود۳۶سالگی میگن باردارشین میتونستی زودتر ازدواج کنی ودیرتر اقدام ب بارداری کنی سن خوبی بودی ک بچه دارشدی 

فک کزدم ۱۴،۱۵ سالته

متولدم هفتادم سال پنج ساله ازدواج کردم

عزیزم یکم رو خودت کار کن زود نیست که طفلک بچه اذیت میشه ها کم کاری خودت رو گردن بچه ننداز آدم با بچه هم میتونه هرکاری میخوا. انجام بده منتها با برنامه ریزی و اصولی

2738
اقدام کردم ولی هنوز ک نشده😊 ایشالا هر وقت خدا بخواد اخه من نزدیک ۴ ساله ازدواج کردم

خب بیا زندگی تو را میبینه حسرت میخوره خیال میکنه نمبخوای میگه چه خوبه بچه ندارن

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
از این حرف متنفرم ک باید فکرسو میکردی من الان درگیر این فکرا شدم

به خدا کسی و میشناسم پونزده ساله بچه میخواد .نگوووووو  دختر نگووووو .دامادیشو ببینی .به این فکر کن دو سه سال هی نزدیکای روز مادر به باباش بگه واسه مامانم چی بگیرم .روز اول مدرسش یه مامان خوشگل و جوون میرسوندش دم مدرسش .پز میده جلو باقی دوستاش

عزیزم به نظرم خودتو سرزنش نکن، اول دنبال ریشه ی این احساست باش، به نظر خودت دلیلش چیه؟ دلیلش رو که پیدا کنی بهتر می تونی باهاش روبرو شی و حلش کنی به مرور.

ممکنه ریشه اش افسردگی بعد از زایمان باشه که درمان نشده و مزمن شده، در این صورت باید بری دکتر و برای درمان افسردگیت اقدام کنی.

یا شاید دلایل اجتماعی داره مثلا:  چون بچه معمولا باعث می شه پیشرفت شغلی و اجتماعی ادم کند بشه، شاید مسائلی از این دست یا مقایسه ی خودت با اطرافیانته که اذیتت می کنه.

در هر صورت تا وقتی این احساس رو داری تمام تلاشت رو بکن که روی زندگی بچه ت اثر نذاره یعنی تمام کارهایی که باید براش انجام بدی رو به خوبی انجام بده و بهش محبت کن چون اون این وسط تقصیری نداره. اما حتما ریشه یابی و سعی برای برطرف کردنش کن. اگر همسرت زیاد کمک نمی کنه باهاش حرف بزن که وظایف بیشتری به عهده بگیری تو خونه و برای بچه داری، می تونه کمک کنه حالت بهتر شه.

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
خدايا ميبيني؟بازم شكرت من حتي حسرت اينو دارم كه شب تا صبح بشينم بالاي سر بچه بدقلقم ولي فقط خدا منو ...

گاخی میگم کاش مشکل داشتمو بچه دار نمیشدم😔😔😔

مگ مادرشدن لیاقت میخاد عزیزم الان مثلا من لایق بودم این حرفا چیه

شلید تو لیاقتشو داشتیو من نداشتم

انشالله خدا ب ندای دلت گوش کنه و یه بچه سالم بهت بدع

انا من الان چاره ای ندارم

دوسالو نیمشه ب ناشکری ربط نداره  دست خودم نیست

عزیزم دست خودت نیست تو باید به درک مادر شدن برسی ،و این حسی که تو داری بسیار طبیعی هست و چقدر خوبه که در موردش حرف میزنی 👍و اینکه بدون این یه مرحله گذار هست تو زندگیت و بزودی سپری میشه .

🎵maybe we could be a symphony 🎵
2706