2733
2734
عنوان

واقعا دلم برای خودم میسوزه .همکارم ازم خواستگار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1432 بازدید | 110 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
والا اونو نمیدونم من کلا ۴۰ روزم نتونستم بخورم چون خیلی جوش زدم ، سرچ کن ببین چی میگن ، ۴۰ روز حداقل ...

خیلی عجیبه برام یعنی کمتر چهل روز برا شما بزرگ کرد شاید یه چیز دگ باعث بزرگ شدنشون شده حالامن بخورم خداکنه جواب بده

2738
خیلی عجیبه برام یعنی کمتر چهل روز برا شما بزرگ کرد شاید یه چیز دگ باعث بزرگ شدنشون شده حالامن بخورم ...

والا راستش خودمم اولش متوجه نبودم بزرگ شده، چون اصلا به نیت بزرگی سینه نمیخوردم... ولی بعد یه مدت دیدم چقدر سینم بزرگ شده  فکر کردم شاید اثر اون بوده ... چون واقعا سایز سینم تغییر کرده ... حالا شما امتحان کنید میگن مثل اینکه تاثیر داره فقط عرق رازیانه دو آتیشه بخرید . اگه بوش اذیت کرد دماغتون بگیرید بخورید 

والا راستش خودمم اولش متوجه نبودم بزرگ شده، چون اصلا به نیت بزرگی سینه نمیخوردم... ولی بعد یه مدت دی ...

عه من فکرمیکردم رازیانه دم میدادی پس عرقش بخرم اون دارو دگه چی بود میخوردی که فکرکردی, اثر اونه ببخشید دیونت کردم

عه من فکرمیکردم رازیانه دم میدادی پس عرقش بخرم اون دارو دگه چی بود میخوردی که فکرکردی, اثر اونه ببخش ...

داروی دیگه نمیخوردم... رازیانه میخوردم واسه قطع ریزش مو ، بعد که دیدم سینم بزرگ شده گفتم حتما اثر رازیانه بوده چون یادم افتاد میگفتن سینه رو بزرگ میکنه

2706