2733
2739
عنوان

واقعا دلم برای خودم میسوزه .همکارم ازم خواستگار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1432 بازدید | 110 پست
ببخشید عزیزم نمیتونم .معذرت میخوام  

باشه 

ولی خب اینجور که توصیف کردی خودتو، معلوم میشه خیلی ضربه خوردی 

من خودم یه پوست خوبی داشتم مشکل هورمونی پیش اومد یهویی، حالا چشم بود نبود به این‌ش کار ندارم

اما دیگه رنگ آرامش برای پوست و ندیدم که ندیدم

هزار راهم رفتم 

شما مجردی، دکترهای خوب برو که برای آینده ت مشکلی پیش نیاد

واه، این همه نعمت خدا بهت داده حالا با یه بیماری درمان پذیر جا زدی؟

درمانتو پیگیری کن بعدش برو دکتر پوست برای موها و صورتت  ، بعدشم آدمای خوشگل حتی توی پیری هم خوشگلن  

دیگه نبینم به خودت بگی زشت شدم

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂                         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی همکارت بخاطره چهرت خواستگاری کرده پس همون بهتر بذار بره پیر شدی میخواد چیکار کنه با کسی باش که هر جور باشی بازم بخوادت

‌‌‌‌‌‌دختر شمالی🌿🌾                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت...                             من اگه شاعر میشدم مخاطب همه شعرام قرمه سبزی و ته دیگ سیب زمینی بود...                                                           خدایا یدونه از اون معجزه قشنگات لطفا...!
2731
مامانمم همینو میگه .اما برخورد بقیه ام جالب نیست 

آبجی الان همه پسرونه میزنن بابا مده بعدشم پلی کیستک درمان داره انقدر ناراحت نباش تخمدانت پلی کیست درسته؟

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔
2740
اره عزیزم 

ای بابا دختر پاشو تو جای من باشی چیکار میکنی به خودت برس چیکار کردی با خودت بابا الان نصف خانم های دنیا این بیماری تو رو دارن پاشو برو سرکار همچین گفت مریضی دلم ریخت پاشو از فردا برو خرید خوشگل کن خودتو الانم مو میکارن نگران مو نباش خواستی منم بهت قرض میدم موهام خیلی زیاده😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️

مرسی بابت روحیه دادنت عزیزم😘

آخه تو جای من بودی خودکشی میکردی دختر 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️من دیسک کمر دارم بدترین درد هایی که نکشیدی انشاالله هیچ وقت نکشی کشیدم 😂🤦‍♀️🤦‍♀️میبینی که آخه به اون جام هم نیست بابا همه توی این دنیا باید بجنگیم 😊😊✌✌همین الانش درد گردن امون مو بریده 😁😁😁ولی دارم باتو چت میکنم بابا پاشو خودتو جمع کن ایشش دختره چندش و جیغ جیغو آخر تورو ترشی میزاریم کسی تورو نمیگیره 😂😂😂😂😂

آخه تو جای من بودی خودکشی میکردی دختر 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️من دیسک کمر دارم بدترین درد هایی که نکشیدی انشاا ...

😂😂😂چی بگم والا .شاید من خیلی نازنازی ام دیگه 

2706