2733
2734
عنوان

واقعا شعور بالاتر از تحصیلات

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 34 پست
حالا شوهرش چقد ادم خوبی بود چقد ب عنوان یه استاد دوسش داشتم فامیله همه میگن دختره حیف شد زن ی معلم ...

،اتفاقا به نظرم یه معلم یا استاد فیزیک واقعا علم کاملی داره و متاسفانه بعصی نه همه پزشکا بیشتر به جنبه اقتصادی درس فکر میکنن

من ی دندونم شکسته دو تاشم مادر زادی کوچیک باید پروتز کنم یکیشم باید روکش شه 

اوه چقد کار داری

واقعا حق داری

ولی سعی کن یه دکتر خوب پیدا کنی که کارش خوب باشه و مهریون و با حوصله باشه

من میخواستم دندون عقلامم معاینه کنه و وقت بگیرم که بکشه با این بلایی که امروز سرم اومد پشیمون شدم 😄

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

،اتفاقا به نظرم یه معلم یا استاد فیزیک واقعا علم کاملی داره و متاسفانه بعصی نه همه پزشکا بیشتر به جن ...

دقیقا

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁
اوه چقد کار داری واقعا حق داری ولی سعی کن یه دکتر خوب پیدا کنی که کارش خوب باشه و مهریون و با حوصل ...

من از مته ش میترسم قشنگ دردش حس میکنم حتی با دو تا سوزن بی حسی

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁
2728
دیگ میترسم اونجوری شم منی ک از بچگی میرفتم دندونپزشکی

منم به دندونپزشک گفتم نفسم میگیره کلا محل نداد   گفتم خوبش باشه روش بالا که اوردم بعد میفهمه

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
منم به دندونپزشک گفتم نفسم میگیره کلا محل نداد    گفتم خوبش باشه روش بالا که اوردم بعد می ...

😂😂😂 

واقعا شعور بهتر از تحصیلاته، جاری منم فوق لیسانس داره ولی در زمینه ی عقل و شعور به گاو گفته زکی!

هر چی تو دهنش میاد میگه اصلا فکر نمیکنه

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
2738
واقعا شعور بهتر از تحصیلاته، جاری منم فوق لیسانس داره ولی در زمینه ی عقل و شعور به گاو گفته زکی! هر ...

🙃من خودم پزشکی میخونم  اولین چیزی ک به ما یاد میدن همین همدلی و همدردی

وقتی ادم ی دردی داره میره پیش درمانگرش

حالا فک کن همونی ک بهش پناه آورده بهش  بشه  درد جدید

عنوان تاپیکت منو یاد یه جمله انداخت... که میگه : آدم بیشعور بیشعوره تحصیلکردشم میشه یه تحصیلکرده ...

به زور جبر و هندسه گاو بشر نمی شود

من از مته ش میترسم قشنگ دردش حس میکنم حتی با دو تا سوزن بی حسی

مطمئنی درده؟یا شاید فشار مته روی دندون و فک باشه

میتونه از اعصاب هم باشه به خاطر استرس

یا شاید دندونت عفونت کرده بوده بی حس نمیشده

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
مشهدی؟

نه

2706