2726
عنوان

واقعا شعور بالاتر از تحصیلات

239 بازدید | 34 پست

کنکوری ک بودم یه استاد من عاشق فیزیک کرد بعد زنش دندونپزشک بود ییار رفتم پیشش از اون موقع از دندونپزشکی ترس دارم

من لوزه دارم موقع کار دندون نفس کم میارم بهش گفته بودم مشکل دارم اما اعتنا نکرد یهو بین کار از شدت تنگ نفس مث کسی شدم ک عوق میزنه حالت تهوع نبود تنگ نفس بود

.فک کن مته دندونپزشکیم تو دهنم بود همیشه میگم چطو با اون حرکت لب و دهنم پاره نشد کلیم دعوام کرد ☹☹☹

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁

دیگ میترسم اونجوری شم

منی ک از بچگی میرفتم دندونپزشکی

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله ولی غیبتم درست نیست ی دندون پزشک مهربون برید ترستون میریزه

غیبت زمانی شما بشناسی اون طرفو

میشناسی؟

2728

داشت خفت میکرد دعواتم کرد باید میزدی تو دهنش

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
داشت خفت میکرد دعواتم کرد باید میزدی تو دهنش

بخدا گریه م گرفت

گفت بچه پنج ساله بهتر تو و...

بعد خواستم پول حساب کنم منشیش گفت ببخشید دکتر کلا اخلاقش تند یهو من زدم زیر گریه😑😑😑

دکتره اومد معذرت خواهی کرد اما چ فایده من دیگ ترس دارم

دیگ میترسم اونجوری شم منی ک از بچگی میرفتم دندونپزشکی

فوبیا گرفتی دیگ منم بعد زایمانم کلا فوبیای درد گرفتم از کوچکترین درد میترسم 

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
بخدا گریه م گرفت گفت بچه پنج ساله بهتر تو و... بعد خواستم پول حساب کنم منشیش گفت ببخشید دکتر کلا ا ...

چقدر حرص درار 😑😑

فوبیا گرفتی دیگ منم بعد زایمانم کلا فوبیای درد گرفتم از کوچکترین درد میترسم 

اره خدا لعنتش کنه

یبارم یکیش تا جایی میتونست دستش کرد تو حلقم خب حالت تهوع میگیرم خیر سرت دکتری نمیفهمی

میگفت چرا عوق میزنی

حق داری

منم امروز جلسه اول عصب کشیم بود دندونم بی حس نمیشد کلی درد کشیدم

حالا برای مرحله بعدش میترسم😨😢

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 

کسی که به خاطر پول درس میخونه قطعا شعورش نیاز به پایش داره ولی کسی که به خاطر بالا بردن علم و دانش و اضافه کردن یه بند و ارتقا  رشته مورد نظر و خدمت به بشریت درس میخونه شعورش تکمیله

حق داری منم امروز جلسه اول عصب کشیم بود دندونم بی حس نمیشد کلی درد کشیدم حالا برای مرحله بعدش میتر ...

من ی دندونم شکسته

دو تاشم مادر زادی کوچیک باید پروتز کنم

یکیشم باید روکش شه 

کسی که به خاطر پول درس میخونه قطعا شعورش نیاز به پایش داره ولی کسی که به خاطر بالا بردن علم و دانش و ...

حالا شوهرش چقد ادم خوبی بود چقد ب عنوان یه استاد دوسش داشتم

فامیله

همه میگن دختره حیف شد زن ی معلم شد😒😒😒

اره خدا لعنتش کنه یبارم یکیش تا جایی میتونست دستش کرد تو حلقم خب حالت تهوع میگیرم خیر سرت دکتری نمی ...

افرین دقیقا منم ت  دندون پزشکی عکس میگرفتن از دندونم ی چیزی میزاشت تو دهنم اوق میزنم سمت حلقم بود حرصش گرفته بود خب لامصب بیا دستمو بکنم تو حلقت اگ اوق نزدی حرصت بگیره

افرین دقیقا منم ت  دندون پزشکی عکس میگرفتن از دندونم ی چیزی میزاشت تو دهنم اوق میزنم سمت حلقم ب ...

دقیقا 😒😒😒😒

2706