2733
2734
عنوان

دارم میرم از سایت. بیاین یه لحظه

102 بازدید | 18 پست

جو اینجا خوب نبود خیلی هام خیلی مهربون و خوش انرژی وبافرهنگ بودن  اگه اینستا دارین دعوتتون میکنم به پیجم آیدی اینستاگرام the_yaasmn   اونجا اومدین خواستین بگین از سایتین. خدانگهدارتون. میرم دنبال کارای لغو کاربری تا نی نی یار درستش کنه. مهربونای سایت از تاپبک های منفی دوری کنید حتما. حتما بیاین ب پیجم خصوصا تازه عروسا و انرژی مثبتا و محصل ها 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مراقبت

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
@نی_نی_یار_شب   لغو کاربری کنید منو لطفا

کاش نمیرفتی ،😥😥😥😥

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
منم میرم چون بیشتر وقتم رو می‌گیره. ولی خب سایت خوبیه

ای بابا چرا آخه شما که قدیمی هستین  

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
2738

گیتار رو با خودت نبررررر

جدی نگیری اینجا رو اتفاقا خیلیم جالبه

نکات طنز

دروغ های خیالی

و.....

اینجوری جامعه رو بیشتر میشناسی و روحیه ات قوی میشه باهرکس چجور برخورد کنی

به هر حال

مواظبت خود را باش😊😊😊

کاش میشد به گذشته برگشت به گذشته هایی که هنوز درآن سرشارم ازعشق، طراوت وشادابی و... خدایا یا گذشته را ازیادم ببر یا دوباره سرشار از عشقم کن میدانم که میتوانی 
چراآخه چیشده مگه؟

امروز تاپیک مفید وکاری زدم یه زنی اومد بهم توهین کرد منم بهش گفتم حالت خرابه سرمن خالی نکن. بهم توهین کرد از تاپیک نمیرفت بیرون اون توهین کردا. ولی رفت گزارش زد تاپیک مهم منو تعطیل کرد. اینجا هویت ها فیکه خیلی بی شخصیت رفتار میکنن بعصی ها همش دنبال تاپیک های خاله زنکی هستن.فضای اینستا بهتره باز شادتره بافرهنگ ترن وگرنه با دلخوش دیشب اومدم عکس عقدمو گذاشتم میخواستم دوست شم باخانما ولی.... 

گیتار رو با خودت نبررررر جدی نگیری اینجا رو اتفاقا خیلیم جالبه نکات طنز دروغ های خیالی و..... ا ...

عزیزم من هویت واقعی اومدم آخه. برای من مفید نیست. حوصله اون زنای حال خرابم ندارم یهو میان هرکس حالش خوبه رو انتقام بگیرن ازش. خواستین بیاین پیجم. 🌹

اصلا عکس نذاری بهتره

چیزی نذار ک بخوان باهاش قضاوتت کنه

سایت و اینیستا فرقی نداره

بنظرم مسائل اینچنینی باعث میشه موردقضاوت قراربگیریم

فضای مجازیه یه سری آدما پشتش قایم میشن و هرچی دوسدارن ولایقشن بار آدم میکنن

تو ب دل نگیر

چرا

خیلی حساسم گریم میگیره دست خودم نیست

2706