2737
2739
عنوان

حالا ک حرف از برق شد.. میخام یه چیزی بهتون بگم در مورد ادیسون

| مشاهده متن کامل بحث + 3244 بازدید | 149 پست
عزیزم مطالعه بفرمایید که ایجاد برق با اهنربا و سیم پیچ برای کی هست اصلا فارادی بود که اومد گفت مغناط ...

عزیزم ب هر حال شما رشتتون برقع شاید درست بگید. ولی لحن من ََََمشکلی نداشت.. یا شاید شما کمی زود رنج.یا حساس باشید.. شما هم. موفق باشین 

عزیزم ب هر حال شما رشتتون برقع شاید درست بگید. ولی لحن من ََََمشکلی نداشت.. یا شاید شما کمی زود ...

اگر من شما رو ناراحت کردم ازتون معذرت میخوام ما همه با هم دوستیم

اینم برای شما 🌹🌹🌹🌹 که از من کدورت به دل نمونه 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر من شما رو ناراحت کردم ازتون معذرت میخوام ما همه با هم دوستیم اینم برای شما 🌹🌹🌹🌹 که از من کد ...

خواهش میکنم گلم نفرمایین. منم معذرت میخام شاید بی منظور شمارو ناراحت کردم.آدم هر چه پر بارتر متواضع تر. نمونه ی بارزش شما هستین گلم کیف کردم از تخصصی صحبت کردنتون🌹🌹🌹🌼🌼

2742
🙄🙄🙄🙄چرا من خنگم؟چرا همتون اینقدر می دونید؟چرا من اصلا اسم اینارم نمی دونم؟خودمونیم شماها هم نابغ ...

ما هم نت گردی میکنیم یا تو اینستا و فیلما می‌بینیم 😂

خواهش میکنم گلم نفرمایین. منم معذرت میخام شاید بی منظور شمارو ناراحت کردم.آدم هر چه پر بارتر متواضع ...

زنده باشید خواهش میکنم نظر لطفتونه از آشنایی با شما و اینکه به این مسائل علاقه مندید  خیلی خوشحال شدم 🌹🌹😍😍😍 امثال  من رو یکمی برق گرفته و اینطوری گاها به برق واکنش نشون میدیم 😅😅 عشق دیگه چیکارش کنیم 

زنده باشید خواهش میکنم نظر لطفتونه از آشنایی با شما و اینکه به این مسائل علاقه مندید  خیلی ...

مرسی گلم. منم واقعا خوشحالم از آشنایی با شما و اینکه آدمای باسوادی مثله شما عضو اینجا هستن. نه اتفاقا شکسته نفسی نکنید. آدم موفق تو هر کاری باشه بهترینه امیدوارم روز ب روز بیشتر پیشرفت کنید و نتیجه تلاش و زحماتتون رو ببینید. 

مرسی گلم. منم واقعا خوشحالم از آشنایی با شما و اینکه آدمای باسوادی مثله شما عضو اینجا هستن. نه اتفاق ...

متشکرم گلم نظر لطفتونه عزیزم همچنین شما مهربان 🌹🌹🌹😍😍😍❤️❤️❤️

2740
@bellatrixlestrng     یا ریش مرلین بیا نجاتم بده هی دارم سعی میکنم قانعشون کنم امکان برگ ...

اینا اگه یه خرده عقل داشتن میفهمیدن برق کشف شده نه اختراع.جریان برق از اول تو طبیعت بوده😊

ولشون کن بذار همیجوری اصرار کنن اینا از ما نیستن.ماگلن پس قانون رازداری رو زیر پا گذاشتن فقط دارن حرفای بی سند و مدرک جادویی محکم میزنن

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
اینا اگه یه خرده عقل داشتن میفهمیدن برق کشف شده نه اختراع.جریان برق از اول تو طبیعت بوده😊 ولشون کن ...

والا😑😑ب نکته کلفتی اشاره کردی

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
والا😑😑ب نکته کلفتی اشاره کردی

یه جوری از تسلا میگن انگار ادیسون حق بابای تسلا خورده.تسلا اگه مظلوم و بی سروصدا بود که یهواحد اندازه گیری تو مبحث الکتریسیته به نامش نبود.

بعدش تسلا کی زندگی میکرد؟اوووووووووووووو هشتصد هزار سال پیش😂😂😂😂😂😂(لعنتی از هرپو هم رفت قبل تر😑)بعد از تسلا چند نفر دانشمند اومدن؟اییییییییین همه دانشمند.یعنی مخ همه دانشمندو بذاری رو هم به مخ تسلا نمیرسه؟حتما یه یادداشتی نمونه کاری چیزی باید از این به اصطلاح ماشین زمان تسلا مونده باشه دیگه.پس دانشمندای ماگل خنگن که هنوز نتونستن اختراع تسلا(الکی مثلا)کامل کنن.

تئودور نات هیچ نسخه ای از زمان برگردان نداشت اما تونست یکی پیشرفته تر از قبلیا بسازه.اینا که اینقدر ادعاشون میشه چه جوری نتونستن راه دانشمندشونو ادامه بدن؟پس خنگن

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
یه جوری از تسلا میگن انگار ادیسون حق بابای تسلا خورده.تسلا اگه مظلوم و بی سروصدا بود که یهواحد انداز ...

والا بخدا.منم میگم بعد مرگش باید طرح اولیه ای ؛ نقشه ای چیزی پیدا میکردن دیگه.

وی صدایش را پایین می اورد و ب بلاتریکس میگوید : گردنبند زمان برگردانو قایم کردی😑😂

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
والا بخدا.منم میگم بعد مرگش باید طرح اولیه ای ؛ نقشه ای چیزی پیدا میکردن دیگه. وی صدایش را پایین می ...

بلاتریکس زمزمه میکند:دست لوسیوسه پیش من نیست😑

بلاتریکس زمزمه میکند:دست لوسیوسه پیش من نیست😑

😂😂😂😂

وای اقا یه جوکی خوندم ینی سه ساعته دارم زمینو گاز میگیرم از خنده‌.‌‌

مک گونگال : البوس باورم نمیشه باید این بچه رو بزاریم اینجا..

البوس:ولی باید بزاریمش...بده بغل من..

_مراقب باش.

_مراقب باشم؟ به ریش مرلین قسم اولین باری نی ک بچه بغل میکنم.

شلپ😂😂هری افتاد رو زمین.

۱۰ سال بعد : 

_اره هلاصه که ولدمورت این زخمو رو پیشونیت گذاشت.

_ولی پروفسور مودی کفتن اوداکدارا تاثیر فیزیکی رو افراد نمیزاره

_تو از همه ی امتحانات معافی هری

وای جررررر😂😂😂😂

2706