2733
2734
عنوان

بابام راضی به ازدواجم نیست میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 40 پست
اخه اینکه دلیل نمیشه راحت داری تو خونه بابات زندگی میکنی ازدواج فقط بیرون رفتنو خوش گذرونی نیست .اگه ...

عزیزم من همچینم تو خونه بابام راحت زندگی نمیکنم حقوق بابام فقط به خرج خونه و وام و قسط میرسه نه من ، میدونم نیست همه جوانبو سنجیدم ولی کسی که بخاطر پول سرد بشه هیچوقت عاشق نبوده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ما همو میشناسیم بعدم پول مگه اینقدر مهمه که ادم قید عشقشو بزنه 

من تجربه ی خودم رو گفتم میدونم خیلی عاشقی دوسش داری ولی خدای نکرده فردا زندگیت روبراه نباشه هزاربار میگی کاش قلم پامو میشکستن 

دوست من شرایطش مثل شما بود با پدر و مادرش مخالفت کرد الان پشیمونه....ایشالا...  که شما خوشبخت میشین ولی به حرف پدرت گوش بده

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
2731
فقط یه چیز بهت میگم وقتی خانوادت راضی نیست اینکارو نکن بعدا پشیمون مبشیاااا نکن وقتی خودت ازدواج کن ...

گوش کن به حرفش

بیراه نمیگه

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

تو انگا منی منم ۲۱ سالمه بخاطر خیلی مشکلات نتونستم قضیه عشقمون بگم الان ۳ سال باهمیم من دارم کم کم سرد میشم

چون ن میتونم ببنمش ن رابطمون عوض میشه

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁

ببین استارتر الان ماهرچی بگیم تو میگی که عاشق همید و اینجور حرفا

پس زندگیه خودته و خودت تصمیم بگیر

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
2740
عزیزم من همچینم تو خونه بابام راحت زندگی نمیکنم حقوق بابام فقط به خرج خونه و وام و قسط میرسه نه من ، ...

ول کن بابا بیکاری..منم شوهرم ۳سال منو میخواست زمین و زمان بهم دوخت الان دوسال و نیم ازدواج کردیم مسرم ۷ماهشه ن راه پس دارم ن راه پیش..پشیمونم پشیموووووووووون..ازدواج چنان اش دهن سوزی نیس ک فکر خودتو درگیرکنی

تو انگا منی منم ۲۱ سالمه بخاطر خیلی مشکلات نتونستم قضیه عشقمون بگم الان ۳ سال باهمیم من دارم کم کم س ...

واقعا هیچکس تو شرایط طرف نباشه به هیچ عنوان نمیتونه درک کنه ، خیلیایی که اینجان یا شوهرشون از اول پول نداشته هیچی نداشته اومده و قبول کردن حالا فلسفه میبافن ، من نگفتم نظر بدین من ازدواج کنم یا نه گفتم بگین چجوری بابامو راضی کنم کلا ملت ما همینن 

تو انگا منی منم ۲۱ سالمه بخاطر خیلی مشکلات نتونستم قضیه عشقمون بگم الان ۳ سال باهمیم من دارم کم کم س ...

منم مث تو ام

‌شما چند وقته باهمید؟ منم دارم سرد میشم

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
2706