2733
2734
عنوان

بابام راضی به ازدواجم نیست میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 40 پست
منم مث تو ام ‌شما چند وقته باهمید؟ منم دارم سرد میشم

گفتم ۳ سال

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من همچینم تو خونه بابام راحت زندگی نمیکنم حقوق بابام فقط به خرج خونه و وام و قسط میرسه نه من ، ...

اگه نتونه برات یه جشن کوچیک بگیرع یا برات حتی نتونه یه حلقه بخره یا نتونه برات حتی یه لباس بخره .الان یه مانتو چهارصد پونصد تومنه .یه تونیک دویست و خورده ای .خرج مواد غذایی هم که نگم برات .مردی که پول نداشته باشه هم خودش عذاب میکشه هم زنش .منم خواهرم همین اشتباهو کرد اما اونموقع انقد گرونی نبود .تو خرج زندگی نیفتادی ببینی چ افتضاحیع

گفتی قبلش کار داشته بعد سربازی می‌تونه برگرده به همون کار؟

نه تو کارخونه بابابزرگش بوده که واگذار کردن ولی بعد از سربازی چون باباش پارتی زیاد داره میتونه بره سرگار 

2731
واقعا هیچکس تو شرایط طرف نباشه به هیچ عنوان نمیتونه درک کنه ، خیلیایی که اینجان یا شوهرشون از اول پو ...

اشتب زدی داداچ

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁
اگه نتونه برات یه جشن کوچیک بگیرع یا برات حتی نتونه یه حلقه بخره یا نتونه برات حتی یه لباس بخره .الا ...

اونقدی داره حدود ۴۰ تومن پول داره باباشم تا حدودی کمکش میکنه 

2740
ما هم ۳ سال  شما باهم بیرون میرید؟ چرا رسمیش نمیکنید؟

ن دیگ بیرون نمیریم نمیتونه بیاد پیشم تقرییا ۶ ماهه ندیدمش

تفاوت تحصیلی داریم فک نکنم بابام قبول کنه

بعدم هم سن خودمه سنش کم بود