2410
2553

بچه ها ما سه ساله باهم دوستیم من ۲۱ سالمه عشقم ۲۴ ، عشقم اعزامی یک اذر بود سربازه وای قبل اون کار داشت ، بابام میگه نه سربازه سربازیش تموم شه بعد خیلی ناراحتم خیلیی ، به مامانم گفتم بگو حالا که نمیخوام یهو ازدواج کنن که سربازه اصلا بیان اشنا شیم تا بعد 

بچه ها من میدونم مامان بابام نگران منن ولی ما نمیخوایم دوست بمونیم دیگه از طرفی بابامم با دوستی کلا مخالفه میترسم بهش بگم همو میخوایم مینرسم بگم لج کنه دیگه نزاره ، چیگار کنم بچه ها توروخدا راهنماییم کنید خیلی ناراحتم به بابام بگم همو میخوایم از قبل

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

فقط یه چیز بهت میگم وقتی خانوادت راضی نیست اینکارو نکن بعدا پشیمون مبشیاااا نکن

وقتی خودت ازدواج کنی هیچ راه برگشتی نیست

حرف اخرم اینه به حرف پدرت گوش کن 

من خودم تجربه کردم نکن کار منو

خب حق داره سربازه تکلیفش معلوم نیس،فعلا نباید حرف خاستگاری میزدین

میدونم ولی واقعا شرایط ما فرق میکنه ، شهرمون کوچیگه نمیتونیم بیرون بریم خیلی سخته بخاطر این که مامانم میدونه دوست پسر دارم حتی بیرون رفتن عادیم نمیتونم برم 

من باشم به حرف بابام گوش میدم 

ببین صحبت یک عمر زندگیه به حرف بابات گوش بده خدای نکرده پشیمون نشی

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
خب صلاحتو میخاد تو این گرونی با یه سرباز میخای ازدواج کنی چکار  من شوهرم حقوقشم خوبه اما همش ک ...

همو میخوایم ما توروخدا خودتونو بزارین جای من ، نه همو میتونیم ببینی نه هیچی سخته بخدا شهرمون کوچیکه تا بریم بیرون همه میفهمن

2714
من باشم به حرف بابام گوش میدم  ببین صحبت یک عمر زندگیه به حرف بابات گوش بده خدای نکرده پشیمون ...

عزیزم ما همو میشناسیم بعدم پول مگه اینقدر مهمه که ادم قید عشقشو بزنه 

فقط یه چیز بهت میگم وقتی خانوادت راضی نیست اینکارو نکن بعدا پشیمون مبشیاااا نکن وقتی خودت ازدواج کن ...

عزیزم ما همو میشناسیم و همو میخوایم بابام بخاطر سرباز بودنش ناراضیه

میدونم ولی واقعا شرایط ما فرق میکنه ، شهرمون کوچیگه نمیتونیم بیرون بریم خیلی سخته بخاطر این که مامان ...

اخه اینکه دلیل نمیشه راحت داری تو خونه بابات زندگی میکنی ازدواج فقط بیرون رفتنو خوش گذرونی نیست .اگه پول نباشه خرج کنی کم کم از هم سرد میشید .درسته مهم عشقه ولی مردی که پول نداشته باشه اعصاب نداره

2706