2737
2739
عنوان

🏴🖤هیئت محبین ام البنین 🖤🏴

| مشاهده متن کامل بحث + 2818 بازدید | 461 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@asmanabiiii     @zibajooon     @3pideh_1111     @love_cucumb ...

سپاس💐

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘
2731

یا‌ام‌البنین 💔

○° آب را ریخت بہ یاد لب ارباب زمین

مرحبا بر نَفَس و تربیت امِ بَنین🌷💛

سقاۍ‌دشت‌ڪربلا 🕊

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
من فردا یه روزه هدیه میکنم به حضرت ام البنین.....وخواندن سوره یاسین وفرستادن صلوات انشاالله خانم ام ...

سلام مامانی جونمممم

قربون قلب پاک و همیشه مهربونتون برم

خیلی دوستون دارم

ان شاالله حاجترواییه خودتون و جمع...الهییییی آمییییین

خدایا شکرت❤️
2738
۲۰۰ صلوات به نیت خودم و دوستم   @نیلوفرانه1374     استارتر عزیز حاجت روا بشی ب ...

منم 100 تا به نیت خودم.وتو.فاطمه جانم❤

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

برای حاجت روایی دوستان توی تاپیک 100 تا صلوات فرستادم ان شاءالله همگی حاجت روا بشید عزیزان.

هرچی خیر و صلاحه همون بشه عزیزان.

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤ الهی به حق حضرت زینب سلام الله علیها عجل لولیک الفرج🌻     
سلام مامانی جونمممم قربون قلب پاک و همیشه مهربونتون برم خیلی دوستون دارم ان شاالله حاجترواییه خود ...

فدات عزیزدل من .....انشالله خوش ت باشه وزندگی ت خوش وخرم باشه حاجت دلت روا......آمین آمین 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
سلام مامان جونم ❤❤❤ ممنون از لطفتون  ان شاءالله حاجت روا بشین

سلام عزیزم انشالله که همیشه خوش وخرم باشی وحاجت دلت روا بشه ......الهی آمین 

پدرخدابیامرزت هم روح ش شاد باشه وگل بهشت .....آمین 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
کی مدینه ز یاد خواهد برد صحن چشمان گریه پوشت را صبح تا شب کنار خاک بقیع ناله و شیون و خر ...

سلام آبجی جون ❤️❤️❤️🌹صبحت نورانی به لطف خدا خوبی عزیزم 

ببخشید اجازه هست کپی کنم پست شما رو 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
سلام آبجی جون ❤️❤️❤️🌹صبحت نورانی به لطف خدا خوبی عزیزم  ببخشید اجازه هست کپی کنم پست شما رو&n ...

سلام عزیزدلم🌼شکر،شماخوبین❤ممنون مهربون،بله عزیزم این چ حرفیه،التماس دعااا😢💗💗💗💗

برای 
2706