2737
2739
نمیتونم از بابام بگذرم ـیدونه دخترم تا عمر داره نمیبخشتم

منم بابام مخالفه الان سه ساله اما کوتاه نیومدم میدونم شاید هیچوقت بهم نرسیم اما به امید خدا پیش میرم .امیدتو از دست نده

هرچی ک الان میبنید جذب خودتونه من بااستفاده از قانون جذب بعد ۷ سال ب عشقم ررسیدم ی هفته دیگ عقدمونه

منم دارم از قانون جذب کمک میگیرم و حس میکنم دارم به عشق بچگیم نزدیک میشم 

میشه درخواست دوستی بدم چندتا سوال بپرسم ازت ؟🙏🏻

هرچه که در فهم تو آید آن بوَد مفهوم تو...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرانرسیدین بهم!چطورباهم حرف میزنین!☹چرا زودجا زد چرا تلاش نکرد برسید بهم

بابام مخالف بود کلا هما مخالف بودن خیلی تلاش کرد چن بار گفتن بیایم خاستگاری بابام نزاشت با خانوادش اومدن پشت در درو باز نکرد حتی هر چی واسطه میتونست فرستاد گفتن ن حالام اصرار میکنن با ی غریبه ازدواج کنم

turk ghizi✌کاربر اژدها وارد میشوم هستم
2728
هرچی ک الان میبنید جذب خودتونه من بااستفاده از قانون جذب بعد ۷ سال ب عشقم ررسیدم ی هفته دیگ عقدمونه

خدااایاا این قانون جذب چیه توروخدا درخواست دوستی میفرستم بگو برام 😭

لایک نکن لطفا اگ حتی خوشت اومده ریپ بزن بگو
چرا باید از بابات بگذری؟بابات چرا مخالف بود؟

انقد ایراد های الکی گرفتن بهش داییم دوست بود باهاش خودش ب مشکل خورده بود باهاش تا میتونست پیش بابام براش زد

2740
کاملا موافقم  از جمله ارزوم خوشبختیته کاری بود در خدمتم متنفرمممممم

تقصیر اون نیست من نمیخام نگهش دارم بره ب زندگیش برسه خوشحال ترم تا اینکه پای من بلاتکلیف باشه

انقد ایراد های الکی گرفتن بهش داییم دوست بود باهاش خودش ب مشکل خورده بود باهاش تا میتونست پیش بابام ...

چی بگم والا

امیدوارم خوشبخت بشین جفتتون

دلم گرف☹️

دورترین نزدیکِ من🖇❤️