2737
2739

من پالتو میپوشم با کلاه 

به جای روسری

چون عادیه اینجا خیلی ها میپوشن 

اما خیلی خیلی مزاحمم میشن وقتی میام از خیابون رد بشم به خاطر همین کلاه فک میکنن دختر بدم هی بوق میزنن

هر چه خوشتیپتر مزاحمت بیشتر

برن به درك مزاحمای کثیف

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

من عاشق کلاهم شوهرم نمیزاره سر کنم 😒😒😒

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

وقتی میبینی توی جامعه ما این طوری جا افتاده چرا مثل بقیه لباس نمی پوشی بعد کسی که بی خانواده است دختر و یا زن بودن براش فرقی نمیکنه و دنبال طعمه میگرده چون هرزه است و برای همه بوق میزنم متلک میگه و......... 

واسه ما که عادیه🤷🏼‍♀️

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
2706