2737
2734
عنوان

اگه تو خیابون فقط کلاه بپوشی .کرج .عادیه ؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3949 بازدید | 160 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم کلاه محکمه نمیفته از سرم  موهای انچنانی هم ندارم موهام زبره وکوتاه تا گردن این نیس که ب ...

ميدونم چي ميگي عزيزم 

اصلا بيافته نيافته موهات مشخص باشه يا نباشه وتقعا به من مربوط نيست 

ميگم براي من سخته استفاده ازش وقتي كه براي كارهاي روزمره ميرم بيرون

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
عزیزم کلاه محکمه نمیفته از سرم  موهای انچنانی هم ندارم موهام زبره وکوتاه تا گردن این نیس که ب ...

متاسفانه مردم عقب افتاده ای داریم فکر میکنند کسی خوشتیپ پس پا میده جامعه مردسالاری دیگه زن باید بی روح بو قرمه سبزی بده تا بگن زن زندگی 

🤍
مگه میشه به خاطر کلاه باشه حتما اشتباه میکنی الان دیگ برا همه جا افتاده 

بخدا یه پالتو کرم رنگ کلفت دارم یه چکمه پشمی و یه کلاه صورتی

همش بوق می زنن .به خودم شک می کنم همش

بعد دخترای دیگه موهای بلند خوشگل رد میشن .یعنی چی 

2740
😂😂😂اره چرا؟ البته مشهدی اصیل نیستم مامانم کورده بابام ترکه خودم مشهد به دنیا اومدم😂😂😂😂

چون من يه دوست مشدي از همين سايت دارم كه خارج سايت دوست شديم ديگه 

به به خيليم عالي

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم

ای بابا چه اشکالی داره ولی من توکرمانشاه هم دیدم. یه شب تو خیابون یه خانومی از کنارم رد شد فقط کلاه سرش بود دوس داشتم از پشت کلاهشو بردارم😂😂 ولی روم نش

هرچی خدا بخواد، خدا که بد نمیخواد..♡
نمیدونم چرا خندم گرفت از جمله ی تریپ روشنفکری ام تحصیل کرده ام... به نظرم  پوشش ربطی به این ...

دقیقا 

اصلا حرفاش هیچ کدوم به هم ربط نداشت.الان من چادریم ،تو بهترین دانشگاه تهرانم درس خوندم.الان روشن فکر هستم نیستم چی شد خب🙄🙄روشن فکری مگه به حجابه اصلا یا به تحصیله

خدایاشکرت بابت همه چیزایی که بهم دادی.                            

بابا من یه بار هودی پوشیدم بدون شال وروسری شوهرم میخواس بکشه منو

هی میفتم بذار از ماشین پایین شم کلاش رو سرمه که میگفت بشین سرجات یه مدت بعدم رفت شیشه ماشینو دودی کرد چون عادتمه شال سرم نمیکنم تو ماشین