2733
2734
عنوان

خانمها لایوِ ستار خواننده را دیدید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1413 بازدید | 45 پست
دیدم عزیزم اما بازم رو حرف خودمم دوست ندارم باورکنم ....میگم داره دستشو میشوره

اره تلخه قبول دارم.

❤اینقدر پای پدر و مادرت را ببوس تا به گریه بیفتد و دلش از شما راضی شود و از ته دل دعایت کند،آنگاه خداوند همه درهایی که به روی خود بسته ای را بازمیکند❤
دیگه فایده نداره، همه خاطراتمون با ستار خیس شد رفت 🤣🤣🤣

😫😫😫😄😄😄😄

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه از جیشش لایو نگرفته یکی بهش لایو داده بود و اینم لایو طولانی شده بوده داشته می ترکیده نمی تونسته ...

اروم و بیصدا😂😂😂

❤اینقدر پای پدر و مادرت را ببوس تا به گریه بیفتد و دلش از شما راضی شود و از ته دل دعایت کند،آنگاه خداوند همه درهایی که به روی خود بسته ای را بازمیکند❤
https://www.instagram.com/p/CKcM_AQhpml/?igshid=9ytpd9s7yklv

فقط اون کامنته ک گفته تتلو بچه بدی نیس 😂😂😂

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️
2731
2738
تازه شازده خانوم هم میخونه وسطش عین مهد کودک ها 😐

وای وای وای وای عالی بود 😂😂😂😂😂 عین مهدکودک  وای دارم غش میکنم از خنده

عاششششششششققققققققققققققققققتم    

🤣🤣🤣نوکرم

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
2706