2737
2734

واقعا جیش میکنه وسط لایو؟؟؟

شاید دستشو میشوره آخه خیلی طولانیه

بعد کدوم توالته که روبروش آینه باشه؟

❤اینقدر پای پدر و مادرت را ببوس تا به گریه بیفتد و دلش از شما راضی شود و از ته دل دعایت کند،آنگاه خداوند همه درهایی که به روی خود بسته ای را بازمیکند❤

واه کی کجا چیشد بگید جالب شد قضیه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

چی...

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

https://www.instagram.com/p/CKcM_AQhpml/?igshid=9ytpd9s7yklv

❤اینقدر پای پدر و مادرت را ببوس تا به گریه بیفتد و دلش از شما راضی شود و از ته دل دعایت کند،آنگاه خداوند همه درهایی که به روی خود بسته ای را بازمیکند❤
2731

نه قشنگ مشخصه دستش به یه جایی گرفته و صدای جیش اومد قشنگ

خاک بر سر بی شخصیتش

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
واه کی کجا چیشد بگید جالب شد قضیه

گذاشتم. البته من همچنان معتقدم داره دستشو میشوره

نه قشنگ مشخصه دستش به یه جایی گرفته و صدای جیش اومد قشنگ خاک بر سر بی شخصیتش

و اینکه اولش واضح شلوارشو کشید پایین

چرا تموم نمیشد

تا عمر دارم صدای جیش ستار تو گوشمه

2738
بابا مگه ديوانس اين كارو بكنه.حتما صداي آبه

انشالله که اینطور باشه 🤢

خیلی باشخصیته محاله این کارو کنه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
https://www.instagram.com/p/CKcM_AQhpml/?igshid=9ytpd9s7yklv

باز نمیشه😕

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
وسط لایو خودش😐؟؟؟ 

اره ببین لینکشو گذاشتم

2706