2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فقط از صنم‌خوشم میومد که اونم تر زد به خودش😕

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
والا به خدا همه تو اینستاگرام موفق ,عاشق ،کدبانو،کتاب خون ،همه چی دون،زندگیش تو اینستاس میگن منو قضا ...

لاکچری بازی و بریز بپاش رو نگفتی 😂😂😂 یه بار یکیش هفت صبح استوری گذاسته بود ، یه موزیک ملایم پرده باز میشد میگفت همسرم منو اینجور از خواب بیدار میکنه . همسرم مرد زندگی .... بعدشوهر من باید هر روز هفت صبح دقت کنه ببینه هوا چه قدر سرده که چند تا لباس و گرم کن زیر لباس اصلیش بپوشه که سر کار یخ نزنه . اخه من از مرد زندگیم توقع چه رمانتیک بازی ای داشته باشم دیگه 😐😂😂😂😂

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
آره تنها بلاگری ک دوس دارم فقط نمیدونم اون قضیه اسمش چی بود آخرش جوابی داد یا ن

اسم واقعیش نباته اون اوایل که عکس از خودش نمیزاشت یا از پشت سرش میزاشت افسرده بود گفت که اسمش نباته

2740
اره مخصوصا کلیپ گوگل و اون که تو مدرسه دارن امتحان میدن 

واااااااااااای خندس اون مخصوصا به دوستش میگه الو زهرا؟ اصا بایه حالت خاصی دوستشو صدامیکنه

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍

بلاگر فقط هدیه کفیلی

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                *آدم مذهبی نیستم اما از آنانی که به هیچ چیزی پایبند نیستند میترسم از آنان که خدارا به چالش میکشند میترسم اینها برای هیچکسو هیچ چیز ارزشی قائل نیستند فریب ظاهر روشن فکرشان را نخورید*             *پروفسور سمیعی* 
2706