2737
2739
عنوان

علایم و نشانه های توقف رشد جنین

37821 بازدید | 40 پست
این هفته باید برم سونوی غربالگری ولی خیلی استرس دارم از چند نفر شنیدم که رشد جنینشون متوقف شده .
نگران منی به تو قرصه دلم ... تو کنار منی نمیترسه دلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببین چه دلیلی داره متوقف بشه اخه انهم حالا تا قبل اینکه قلبش بزنه شاید ولی بعد اون باید دلیلی داشته باشه دکتر وقتی سونو کرد قلبش رو دید گفت دیگه مشکلی نداره اره دوست من متوقف شده بود ولی دلیل شوک و ترش بسیار زیاد بود نه اینکه بی دلیل
2740
مطمئن باش هیچ دلیلی نداره سالم رشد میکنه نیلوفر جان معمولا بی دلیل نیست ازمایش میدن دلیلش معلوم میشه تازه شاید ترسیده باشه خیلی شدید اصلا نیا نی نی سایت قراره هرکس یه چیر بگه بترسی توکلت به خدا باشه و به نی نی بگو میدونم سالمی نه اینکه مرتب بهش استرس وارد کنی تهوع داری یا نه؟
مطمئن باش هیچ دلیلی نداره سالم رشد میکنه نیلوفر جان معمولا بی دلیل نیست ازمایش میدن دلیلش معلوم میشه تازه شاید ترسیده باشه خیلی شدید اصلا نیا نی نی سایت قراره هرکس یه چیر بگه بترسی توکلت به خدا باشه و به نی نی بگو میدونم سالمی نه اینکه مرتب بهش استرس وارد کنی تهوع داری یا نه؟
ببین من و همسرم هم چند وقته منتظریم و آخر هم آی وی اف کردم! اما یک چیزی آرومم میکنه ! خدایی که در ید قدرتش هست و خواسته بهم فرزند بده حالا هم اگه بخواد در توانش هست حفظش کنه! پس ما هیچکاره ابم و فقط باید توکل کنیم! مطمین باش خواست خدا نبوده که اون خانوم الان فرزند داشته باشه این یه امتحانه! ضمنا هستی راست میگه من واسه همین زیاد اینجا نمیام چون بیشتر به آدم استرس وارد میشه! الان هم طبیعیه که دیگه تهوعت کم بشه! یادت نره فقط توکل به خدا و اعتماد به دکترت!
2706