2733
2734
عنوان

خیانت دوباره همسر

481 بازدید | 49 پست

فکرکنم دوباره داره بهم خیانت میکنه اولیش یه سال پیش بود که فهمیدم و تا مرز طلاق رفتم یبچه داشتم ب پام افتاد گریه‌میکرد میترسید ولی حس میکنم دوباره داره خیانت میکنه  ۴ماهه زایمان کردم اصلا نه از لحاظ جنسی کم میزارم نه شکمش ن خونه  فقط باغچه ها‌نمیتونم برم زیاد بیرون آیا دلیلش  نرفتن بیرونه باهاش چیکار کنم دارم دیونه میشم میخوام همین الان ولش کنم برم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

خدا لعنت کنه زنایی رو که میفتن تو زندگی بقیه و مردای خیانتکار رو .منم بخاطر خیانتای همسرم که مدام تکرار شد دارم طلاق میگیرم .دلم برای بچه هام میسوزه فقط .خیلی مظلوم کنارم خوابیدن .آخه چرا دوتا آدم به خاطر هوس و خودخواهیشون باید دوتا بچه رو افسرده کنن 

خداازدهنت بشنوه عزیزم الهی فقط یه سوتفاهم باشه 

تا ابد ک ماه پشت ابر نمیمونه ب خودت آرامش بده و هی با خودت تکرار کن اگه واقعا چیزی هس ب بدترین شکل ممکن رسوا بشن جز این نه حرص بخور نه بهش فک کن ی موقع انقد برات مهم میشه ک نمود واقعی پیدا میکنه خدای نکرده

همیشه ورق برنمیگرده ؛ گاهی اوقات کتاب بسته میشه ، دیگه ورقی نیست که برگرده .
خدا لعنت کنه زنایی رو که میفتن تو زندگی بقیه و مردای خیانتکار رو .منم بخاطر خیانتای همسرم که مدام تک ...

خدا لعنتش کنه بدرود خودشون این حس بد که توی دل کسی که به وجود میاد چی ؟این بدترین  غم دنیاست

کسیو میشناسید بادوتابچه طلاق گرفته باشه بچه هاش پیش خودشن یاشوهرش؟

من دارم طلاق میگیرم تو ۳۵سالگی با دوتا بچه .حضانتشون با خودمه .همه میگن اذیت میشی و نمیتونی دیگه ازدواج کنی ‌.گفتم فدای سر بچه هام .باباشون مسئولیت سرش نشد من چی؟