2737
2739
عنوان

خیانت دوباره همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 49 پست
اینم باید مدنظر باشیم بیشتر این خیانت ها هم زن‌متاهل هست هم مرد خدا نگذره ازشون الان هردوطرف متاهل ه ...

لعنت به هر چی خائنه

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
یه نصیحت بهت میکنم اگه شرایط جداشدن نداری نه پیگیر باش نه به روش بیار چون وقیح تر میشه .به من که ثاب ...

خدا لعنتش کنه  قربون اون دلت چه زجرایی کشیدی خدا بزرگه انشاالله تو بچه هات بهترین آینده رو پیش رو دارید و برای اون هم عمری حسرت و پشیمونی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره بیشتر روشون باز میشه، ترسشون از آدم میریزه

شوهر من یادگرفته بود دیگه گوشی دومش رو میزاشت مغازه دوستاش و ..... یه پا خلاف شده بود واسه خودش هر دفعه بدتر دروغ میگفت و وقتی میفهمیدم مرگ بچه هامو قسم میخورد

خدا لعنتش کنه  قربون اون دلت چه زجرایی کشیدی خدا بزرگه انشاالله تو بچه هات بهترین آینده رو پیش ...

آره خودش و اون زنیکه الکلی که فقط وقتی مشروب میخورن خوشن موندم ببینم تهش به کجا میرسن منکه راحت میشم از دستش ولی به خاطر دل شکسته بچه هام نگاهم به آسمونه که خدا تلافی کنه سرشون .

2731
بچه داری که! چی رو تموم میکنی؟ خب شوهرت قبل از بچه دار شدنتون، یکبار خیانت کرده، شما با علم به این م ...

بله من اینجوریشونمیخواستم ایشون باعث به وجود آمدن این بچه شد منم کوتاهی کردم چون جلوی این اتفاق رو باروش بهتری نگرفتم و الان ماه خر‌پشیمونم ک دوباره اینکار  را کرده باشه ببخشید معذرت‌خواهی میکنم    چه‌گوهی باید بخورم بادوتابچه الان ولی بینهایت بچه کوچیکم دوست دارم و خداروشکر بابت این نعمتش این بچه ها جگرگوشه من هستن 

عزیزم خدا کمکت کنه ان شاالله بهترینها برات رقم بخوره

فداتشم مهربون😘

همچنین واسه شما🙏🌹

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2740
بله من اینجوریشونمیخواستم ایشون باعث به وجود آمدن این بچه شد منم کوتاهی کردم چون جلوی این اتفاق رو ب ...

دور از جونت عزیزم .ما امید داشتیم و رو حرفشون حساب کردیم چه میدونستیم مررررد نیستن و پای قول و قرارشون نمیمونن و با یه عشوه وا میرن .اصلا خودتو مقصر ندون .بی لیاقتی از خودشونه

شمام خیانت دیدی

بله عزیزم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
دور از جونت عزیزم .ما امید داشتیم و رو حرفشون حساب کردیم چه میدونستیم مررررد نیستن و پای قول و قرارش ...

میگفتم سری قبل  کوتاهی از من بوده شایدولی دیگه‌چرا اخه چرا🥲 مشکل از ذات خودشونه ما هیچ مشکلی نداریم