2737
2739
عنوان

قسمت میدم به امام حسین بیا که گره افتاده بکارم بیاحالم خراب...

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزیزم افسردگی داری سطح انرژیتم واسه همین پایینه مشکل اساسیت تو زندگی چیه؟

همینایی که گفتم باورت میشه 

همسرم خوبه زندگیم خوبه فقط این درد ولم نمیکنه همه چیخراب کرده

خدایا هزاربارتورشکر بخاطر اتفاقای خوبی که قرار برام بیوفته.... 

عزیزم علایمت به افسردگی میخوره . ولی هر افسرده ای هم هر قرصی رو نباید مصرف کنه. شما حتما باید با روانکاو  و روانپزشک صحبت کنی . ان شالله مشکلت حل میشه . اگه هزینه نداری با شماره ۱۴۸۰ تماس بگیر باهاشون حرف بزن . مشاور هستن راهنمایی رایگان میکنن.

این دستهای خالی و ساده دخیلتان، ما را ب رسم رفاقت دعا کنید.

هرروز برو حموم صبح زودتربلندشو موسیقی گوش بده برقص باشگاه برو کلاس های هنری برو خودتو سرگرم کن عزیزم 

واینکه توبهداشت روانشناس هست میتونی رایگان باهاش حرف بزنی 

درهیاهوی مغزم کسانی راکشتم که روزی بهترینم بودن 🤞

این قرصی ک میخوری منم میخورم واس منک عالیه.. خیلی ارومم کرده .. دقیقا مث ت بودم همش گریه میکردم .. همین قرص رو ادامه بده خوب میشی.. البته سرخود نخور اگ حالتو بد میکنه باید بری دکتر

آرادجانمدوستدارمعشقمامانبابا
2738

مادرت مقصره .

باید از زمون مجردیت میبردت روانشناس .

حالا ناراحت نباش 

خیلیا مثل تو هستن داروهاتو ادامه بده .‌

با دارو خوب میشی .

الان مسگن با دستگاه هم طرف رو اروم میکنن .‌بپرسی از روان پز شکا میگن 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

مشاوره تلفنی بگیر. به گذشته فکر نکن دنبال بحث کردن نباش. زود بیدار شو یه قهوه پر کافئین بخور. قرآن حفظ کن و بخون. حرفاتو رو کاغذ بنویس بعد پارش کن. با شوهرت دوست باش. به مادر بی عاطفه ت فکرنکن . اگه یه دوست واقعا خوبی داری ازش بخواه هرروز صبح یه ساعت بیاد پیشت و ازش انرژی بگیری. کتاب بخون. کتاب فکرتو آزاد میکنه 

ساعت هاست سردرد دارم 

حالم خیلی بده بچه ها ازفردا میترسم ازاین که کاربدی انجام بدم همسرم گوشی به ذست به خانوادم زنگ بزنه

خدایا هزاربارتورشکر بخاطر اتفاقای خوبی که قرار برام بیوفته.... 
۲ هفته حالم بدمیشد 

دوست خوبم باشگاه برو و با دوستانی رفت و آمد زیاد کن من اول حوصلم نمیشدم موهامو شونه کنم بعد که وارد جامعه شدم دوستی پیدا کردم به خودم رسیدم بعد که مهمونی میمومد خونم مجبور بودم همیشه تمیز باشه خونه زندگیم باشگاها فعلا بستن برو پارک بانوان و سعی کن وارد جامعه بشی 

2706