2737
2739
عنوان

قسمت میدم به امام حسین بیا که گره افتاده بکارم بیاحالم خراب...

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 70 پست
نه بچه ندارم تواین وضعیت همسرم گیرداده من ازهمسنام عقب موتدم بچه ندارم 

تا مشکل الانت حل نشده بچه دار نشو شوهرت اگه عقل داشت این حرف نمی‌زد لطفاً خواهش می کنم فعلا بچه دار نشو و افسردگی زایمان و افسردگی حاملگی زیاد هست به فکر درمانت باش تا بعد انشاالله بچه دار بخوای بشی

تا مشکل الانت حل نشده بچه دار نشو شوهرت اگه عقل داشت این حرف نمی‌زد لطفاً خواهش می کنم فعلا بچه دار ...

اره واقعا

خدایا هزاربارتورشکر بخاطر اتفاقای خوبی که قرار برام بیوفته.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درخواست دوستی دادم اگه دوست داشتی قبول کن با هم در ارتباط باشیم

عزیزم یبار دیگه درخواست بده هنو نمیتونم بهت پیام بدم 

2731

عزیزم با این چیزی که از گذشتت تعریف کردی مادرت تو رو نابود کرده تو له له شدی مثل کسی که کامیون کامیون ازش رد شده اصلا عجیب نیست الان این حال و وضعت ، هیچ راهی جز روانشناس خوب برات نیست یه روانشناسی کار بلد پیدا کن با اون صحبت کن اون تشخیص بده میفرستت پیش روانپزشک ، افسردگی که صد در صد داری شخصیت دوری گزین هستی دوقطبی هم هست اگه گاهی بی حال و انرژی و گاهیم پر انرژی میشی میشه دوقطبی ، روانشناس خوب بری صحبت کنی تشخیص رو میده حتما حتما برو دکتر و جدی بگیر والا تو رو از پا میندازه عزیز ، آدم نمیتونه با دست پای شکسته تا آخر عمرش زندگی کنه حتی اگه بهترین موقعیت رو داشته باشه تا درمان نکردی بچه دار نشو

من در میان اشتباهاتی که مرتکب میشوم در حال ساخته شدنم
عزیزم با این چیزی که از گذشتت تعریف کردی مادرت تو رو نابود کرده تو له له شدی مثل کسی که کامیون کامیو ...

واقعا 

کاش پدر مادرمم بفهمن من ازدرون مردم

واقعا  کاش پدر مادرمم بفهمن من ازدرون مردم

اونا اگه میفهمیدن این چنین باهات نمیکردن تا این حد بهت آسیب نمیزدن انتظار آگاهی و فهمیدن از همچین کسایی رو نداشته باش فقط بفکر نجات خودتو زندگیت باش تا دوباره سرپا شی و مثل نیلوفر از این مرداب بیای بیرون 

من در میان اشتباهاتی که مرتکب میشوم در حال ساخته شدنم
2740

عزیزم خودت ب خودت کمک کن. ب افسردگی فکرنکن. ب قرص اعصاب فکرنکن. روزی حداقل1سالت جلوی افتاب بشین. نورخورشید توخونت زیادباشه.ویتامین Dمصرف کن ماهی1دونه. قرص آهن بخور.

روزانه آهنگ شاد گوش کن.آهنگ شاد کوردی خیلی تاثیر داره.سعی کن برقصی سرگرم باشی. همش بگی افسردم افسرده میشی.از تغییرات کوچیک شروع کن

دردم از یار است و درمان نیز هم