2733
2734
عنوان

قسمت میدم به امام حسین بیا که گره افتاده بکارم بیاحالم خراب...

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 70 پست
آجی غریبم تواین شهر غریبم جایی بلدنیستم پولم ندارم چی کنم به چه بهونه ای ازخونه برم بیرون  همس ...

عزيزم صبا كه بيدار ميشي خونتو تميز كن چايي اماده كن صبونه بخور بعد جمو جور كن به فكر ناهار و شام باش به فكر خودت باش ، ورزش كن دسر درست كن تو خونه خودتو سرگرم كن به فكر شوهرت باش به خودت برس بيكار نشين اينطوري يواش يواش ميفتي تو ريل ، اين كارا ميشه عادت هميشه سعي كن بخند لبخند رو لبت باشه چيزاييرو كه دوس داريو بخر به شوهرت بگو اهنگاي شاد گوش كن فقط ، قرص مصرف نكن بجاش دمنوش بخور فركر مريضيو و گذشته رو بريز دور هرچي بود گذشت خانوادت تو گذشته موندن تو الان شوهر كردي خونه خودتي تو اختيار خودتي بريز دور اون فكرارو الان از زندگيت و شوهرت راضي ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاملا درکت میکنم ولی من بخاطر شرایطمه 

شما حتما برو‌مشاوره منم نمیبرن خانوادم 

همیشه خدا از تو لرز دارم بخاطر ترسا و استرسام 

من دختر قشنگیم و نماز و روزمم به جاس ولی خانوادم بهم میگن دیوونه بقیه هم سرم زومن 

علائم افسردگی حاد هم دارم 

یه حاجت دارم ک اگ اون برآورده بشه میدونم خوب میشم 

حاجت سنگینی دارم برام  دعا کنید🙏🏻من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام.. .
2728
خیلی بده اینجوری.بروگوگل بزن برنامه پزشکت رودانلودکن.اونجاهمه دکتراهستن هم رایگان هست هم پولی.انلاین ...

ممنونم 

خدایا هزاربارتورشکر بخاطر اتفاقای خوبی که قرار برام بیوفته.... 
2740

عزیزم شوهرت وظیفشه شما رو ببره دکتر چطور سرما میخوری میبره تو رو دکتر الانم وظیفشه نمی‌بره خودت برو اگه اصلا میدونی باهات همکاری نمیکنه کارشکنی میکنه به هر بهونه ای که خودت میفهمی برو دارو از دکتر بگیر بخور خیلی خودتو به دارو وابسته نکن خوب میشی مشکل خاصی نداری

گلم خواهر عزیزم مردم مثل ما زن نیستند من شوهرم کرونا گرفته بود یک ماه مثل پروانه دور ش میچرخیدم اما من مهمون دارم حاضر نیست به من کوچکترین کمکی کنه هیچ دلسوزی نسبت به من نداده  شوهر شما هم همینطور ناتوان هست ناتوان نمیتونه کمک کنه خودت میتونی خودت به خودت کمک کن چرا ناجی قهرمان زندگی خودت نیستی

بچه داری فعلاً برای بچه دار شدن تصمیم نگیر تا اوضاع کمی بهتر بشه

نه بچه ندارم تواین وضعیت همسرم گیرداده من ازهمسنام عقب موتدم بچه ندارم 

فقط عزیزم ازت یه سوال دارم چرا فکر می کنی نجاتت به دست یک نفر دیگر است نه عزیزم نجات به دست خودت خود ...

میدونی اطرافیانم فکرمیکنن کارام ازرو عمد من بی مسولیت میخوام بدونن مریضم تادرکم کن 

2706