2737
2739
عنوان

نمازخونا و مذهبیا بیاین 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 874 بازدید | 123 پست
ولش کن برات مهم نباشه گناه تو عبادت تو و افکار تو همش بین و تو و خداست نه بنده خدا  اون نمازی ...

البته برعکس اون هم خودش و خداش 

این چیزا برا انسان ها نیست یه رازی بین خودمون و خدا

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزور که نمیشه

هیچی نگو بهش

ولی تو خودت بخون

که ببینه

کم کم ب اون سمت میاد

کارت اشتباهه خیلی گیر بدی

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2731

چرا مسائل دینیو قاطی روابط زناشویی میکنی؟! بزار هر کس برا خودش تصمیم بگیره این یه رابطه ی هر فرد بین خودش و خداشه و تو حق دخالت نداری

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤

و ی چی دیگه هم میخواستمربگم این تایپ رو کاشکی اینجا نمیزدی چون اینجا خیلیا البته همه رو نمیگم ولی اکثرا نماز نمیخونن و دارن همین رو هم رواج میدن

به قول مثله کافر همه را به کیش خود پندارد داره میشه

برو ی جوره دیگه حل کن

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی

نگاه کن عزیزم هرکسی ی عقایدی داره مثلا شوهر شما نمیخونه ولی شما میخونی گناه شوهرت پای خودشه تو نمازتو بخون بی ریا و قضاش نکن بعضی از زن و شوهرا همین مشکلو دارن مثلا مرده الکلی و مشروب و اینچیزا میخوره زنه فرق داره نماز میخونه

2740
والا نماز زحمت داره، نمیدونم کی تو گوش شما و شوهرتون خوانده که نماز باید از شر شوق باشه، چون یکار سخ ...

میشه بیشتر توضیح بدی؟🤔 کنجکاو شدم

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
مثلا دیگه خاستم ببینم اصلا ینی چی منظورش چیه؟ ولی کلا اعتقاداتش کمرنگ شده خیلی اذیتم

اخرالزمانه باید خیلی ترسید

این چیزا زیاد پیش میاد

باید از بنیاد عقاید محکم باشه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

خیلی حرف میزخرف و بی جایی بود اونجا که گفتی بخاطر نماز نخوندن طلاق بگیرم

حالم بهم خورد

با اینکه ما هم میخونیم

ولی حالم بد شد اه اه

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
و ی چی دیگه هم میخواستمربگم این تایپ رو کاشکی اینجا نمیزدی چون اینجا خیلیا البته همه رو نمیگم ولی اک ...

آخ آخ گفتیاااا

2706