2410
2553
عنوان

نمازخونا و مذهبیا بیاین 😔

874 بازدید | 123 پست

دیشبم تاپیک زده بودم ولی انقد ک برام مهمه اصلا هرشب میزنم..

من توی خاستگاری درمورد نمازخوندن شوهرم پرسیدم گف اکثرا میخونم یاداوری بشه همه رو حتما میخونم

۳سال همه چی عالی بود تا اینکه ۱ سال اعتقاداتش کمرنگ شد و برای یه مدت نماز نخوند ولی انقد ک من ناراحتی کردم گفتش میخونم اما فقط بخاطر تو...داشت میخوند ک دوباره چن وقت پیش گف ولش نخونم...من گفتم ن بخون اما چ خوندنی؟ از اون شوق اصلا خبری نبود و من میترسیدم بیاد بگه کلا نمیخونم..ک دیشب گفت فعلا نمیخونم..گفتم اذیت نمیشی نمازت قضا شه و تو بشینی سرجات؟ گفت نه از خوندنش اذیت میشم..گفتم شاید فشار روته گفت ته هیچی نمیخام فعلا بخونم

این فعلا بنظرم ینی کلا...

دیگه از دیشب نمیتونم بهش محبت کنم‌..دارم فکر میکنم طلاق بگیرم؟ بعد میگم مگه میتونم فراموشش کنم؟

خیلی بدی ها داره...خیلی خوبیاام داره

نمیدونم حس میکنم زندگی بقیه گل و بلبله منم ک دارم میسوزم فقط

تنهاچیزی ک الان اذیتم میکنه همین نمازشه و اینکه انگار ازم دور شد...انگار نمیتونم دوسش داشته باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سخنرانی بگو گوش بده

نماز سکویه پرواز

استاد محمد رضا شجاعی

خیلی تاثیر خوبی داره

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2720

تو واقعا يه كاري كردي بدتر لج كنه و از نماز دور بشه

مردا بدشون مياد همش بپيچي بهشون و بهشون گير بدي

باور كن از لج تو نميخونه از بس بهش گير ميدي

اگر انسانها يكديگر را دوست بدارند، هرگز نميميرند...
2714

منم دیشب گفتم و خییلیا ریختن رو سرم که تو نمیفهمیو خشکه مذهبی

بهترین کار گفتن مزایا و اهرت عالی و معتیب نخوندن اخرت نابود 

بگو برام مهمی که دوست دارم نماز رو بخونی و جدی بگیری

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی

ولش کن برات مهم نباشه گناه تو عبادت تو و افکار تو همش بین و تو و خداست نه بنده خدا 

اون نمازی که بخاطر تو بخاد بخونه همون بهتر که نخونه!

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

باید شناختش نسبت به خدا قوی بشه..

همینطوری بگی نماز بخون سخت میشه واسه هر دوتاتون

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂

والا نماز زحمت داره، نمیدونم کی تو گوش شما و شوهرتون خوانده که نماز باید از شر شوق باشه، چون یکار سختیه باعث سازندگی میشهکتاب چگونه نماز خوب بخوانید یا سخنرانی با همین موضوع توی اینترنت هست توی خونه هردوتون گوش بدید، می‌فهمید حرف معلم دینی های مدرسه درمورد نماز اشتباه بوده

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2706