2733
2739
عنوان

نمازخونا و مذهبیا بیاین 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 874 بازدید | 123 پست
میشه بیشتر توضیح بدی؟🤔 کنجکاو شدم

توی سخنرانیش هست سرچ کنی میاد

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
والا نماز زحمت داره، نمیدونم کی تو گوش شما و شوهرتون خوانده که نماز باید از شر شوق باشه، چون یکار سخ ...

بله درستشم همینه حتی اگه علاقه نداشته باشی باید بخونی و این میشه تقوا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبول نمیکنه. نمیدونم چشه

خودت گوش کن

حدود ۶۷ تا ویس ۱۰ تا ۱۵ دقیقه ای هست این‌موضوعش

ایشون انقدر جذاب حرف میزنن جذب میشه سمتش

درباره همه موضوعات دارن سخنرانی

درباره روابط زوجین هم دارن‌گوش بده

هم ایتا کانال دارن هم تل گرام ارشیو موضوعی داره سر بزن پشیمون نمیشی

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
مثلا دیگه خاستم ببینم اصلا ینی چی منظورش چیه؟ ولی کلا اعتقاداتش کمرنگ شده خیلی اذیتم

خب ببین منم برام جز اولویتام هست این مورد در انتخاب همسر

ولی فشار نیار بهش هرچند معمولا توی فشار ادم بیشتر میره سمت خدا 

ولی من خودم ک غافل میشم زیاد میرم این حرفای ادمایی ک از مرگ برگشتن میبینم و خب بخودم میام

Throw out butterflies
2731
آخ آخ گفتیاااا

دیشب کی اومد عللن بهم گفت گه نماز چیه ادم دلش پیشه خدا باشه تمامه

انگار نه اعذو به‌الله خدا مسخره ما ست که نماز گذاشته

بعد جوابشو دارم منطقی زود تین حرف مزخرفه

هر کیو تو گوره خدداش میزارن رو میگه

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
منم دیشب گفتم و خییلیا ریختن رو سرم که تو نمیفهمیو خشکه مذهبی بهترین کار گفتن مزایا و اهرت عالی و م ...

میگم. میگه خب من دوس ندارم؟ مهم نیس؟

میگم خب ملاک ازدواجم بود. میگه خب الان نیس. چیکارکنم؟

نمیدونم واقعا چی بگم..من موندم

2740
ولش کن برات مهم نباشه گناه تو عبادت تو و افکار تو همش بین و تو و خداست نه بنده خدا  اون نمازی ...

برام مهمه. چون تو یه خونه ایم و نمیشه ک اون نخونه من بخونم. فردا بچه دار شیم هم منو میبینه هم شوهرم

چیکارش کنم

میگم. میگه خب من دوس ندارم؟ مهم نیس؟ میگم خب ملاک ازدواجم بود. میگه خب الان نیس. چیکارکنم؟ نمیدونم ...

به نظرم براش از این ویدیو‌هایی که درباره نخوندنه نماز و مرگ سخت هستربفرست شاید تو دلش ی جرقه‌ای بزنه و راه بیقته

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
وا بخاطر نماز طلاق میگیری. ازدواج خیلی باید اساسش محکم باشه دوست من 

چرا دیروز یکی تو تاپیکش سر سیگار میخواست طلاق بگیره همه بهش حق دادن ؟

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
2706