2737
2739
عنوان

رمان قشنگ😍📚

| مشاهده متن کامل بحث + 2819 بازدید | 92 پست
یچیز خیلی قشنگ بگید ک ادبی نباشه متنش

تب نویسندش پگاهه

اسطوره

بگذار آمین دعایت باشم

برای من بمون برای من بخون

بن بست 17

باورم کن

شکر خدا که نام علی در اذان ماست...⁦❤️⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از ۱۳ سالگی رمان میخوندم و کلا درگیرش بودم

تو این چندین سال هیچ رمانی ب اندازه هیچکسان پادشاه،آشور و تب داغ هوس۱،۲ از نیلوفر قائمی فر جذبم نکرد

البته رمان خیلیییی عالی زیاد خوندم ولی خیلی باید فکر کنم اسماشون یادم بیاد

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤
2731
رمان گناهکار رو خیلی ها میگن...ولی من الان حدود ۱۰۰ صفحه اش رو خوندم ولی چیز خاصی نبوده...واقعا قشنگ ...

نه بخدا

خیلی چرته.نخون خواهشا

مزخرف و طولانی

بابت این رمان چشام ضعیف شد

خدایا یعنی میشه که حاجتمو بدی...
رمان این مرد امشب میمیرم و عابر بی سایه این دوتارو پیشنهاد میکنم حتما بخونید فوقالعاده ست عالیه عاشق ...

اره این دوتاهم خیلی قشنگن

رمام دژکوب از مدیا خچسته هم قشنگه ولی متاسفانه چاپ شده ولی خیلی قشنگ بود

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤
2740

اسی بگوووو هیچکسان پادشاهووو میخونی لامصب دلم اروم بگیرهههه

سالها پیش خوندم اینارو  الان دیگه تو خط رمان مجازی خوندن نیستم😄

اره دقیقا ... 😂

یه لحظه رفتم تو اون موقع

چشم از کامپیوتر بر نمیداشتم که که قسمت جدیدشو بذارن

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌لطفا لایک نکنید❌ممنونم ☺️ وِل کن جهان را ، قهوه ات یخ کرد ...☕️
اره این دوتاهم خیلی قشنگن رمام دژکوب از مدیا خچسته هم قشنگه ولی متاسفانه چاپ شده ولی خیلی قشنگ بود

عالین واقعا این رمان و نخوندم تو مایه های همیناست؟

خدایا واسه همه ی چیزایی ک بهم دادی و ندادی ازت ممنونم🌷😍😊میشه یه صلوات مهمونم کنی👉😘💝
2706