2733
2734
عنوان

رمان قشنگ😍📚

| مشاهده متن کامل بحث + 2828 بازدید | 92 پست
عالین واقعا این رمان و نخوندم تو مایه های همیناست؟

اره خیلی قشنگ و پرمعماس ولی اگر ازین دوتا رمان ک گفتی عالی تر میخوای هیچکسان پادشاه ب هرکی گفتم عاشقش شد اکثرا خوندنش من نزدیک ب ۵ بار خوندمش خبلی خوبه یخیل

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستااااان اسطوره همچیم واوووووو نبود☹️

موافقم خیلی پرچالش نبود 

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤
2731
اره خیلی قشنگ و پرمعماس ولی اگر ازین دوتا رمان ک گفتی عالی تر میخوای هیچکسان پادشاه ب هرکی گفتم عاشق ...

حتما میخونمش از امشب شروع میکنم 😉💪میسی ریفیق

خدایا واسه همه ی چیزایی ک بهم دادی و ندادی ازت ممنونم🌷😍😊میشه یه صلوات مهمونم کنی👉😘💝
حتما میخونمش از امشب شروع میکنم 😉💪میسی ریفیق

قوربونت 

کانال باغ رمان تو تلگ خیلی خوبه تازه گروه هم داره ک نویسنده هم دعوت میشه برای نقد رمان

بخونش مطمئن باش امروز تا صب بیداری 

اره دقیقا ... 😂 یه لحظه رفتم تو اون موقع چشم از کامپیوتر بر نمیداشتم که که قسمت جدیدشو بذارن

واقعا دورانی بود,

چه شبا تا صبح پای سیستم مثه چوب خشک میشدیم که تموم کنیم داستانو😂

چه اشکی که پای اینا نریختیم پشت مانیتور

والا همش دیاکو دانیاااار شاداب اخرشم دایی....خیلی کسل کننده بود

دقیقا اگ رمان واو میخوای هیچکسان پادشاه 😩زبونم مو دراورد بسکی گفتم😂😂

قوربونت  کانال باغ رمان تو تلگ خیلی خوبه تازه گروه هم داره ک نویسنده هم دعوت میشه برای نقد رما ...

دمت گرم❤

خدایا واسه همه ی چیزایی ک بهم دادی و ندادی ازت ممنونم🌷😍😊میشه یه صلوات مهمونم کنی👉😘💝
2706