2733
2734
عنوان

رمان قشنگ😍📚

| مشاهده متن کامل بحث + 2802 بازدید | 92 پست

هیچکسان پادشاه😢😢😢😢من مردم برای این رمان برای شخصیت بی افندی بیرحم یا همون اوررهان😭

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
رمان گناهکار رو خیلی ها میگن...ولی من الان حدود ۱۰۰ صفحه اش رو خوندم ولی چیز خاصی نبوده...واقعا قشنگ ...

خیلی قشنگه بخونش 😍😍😍بعدش حصار تنهایی من و بخون دیوونه اش میشی ,😂😂😂💫

گاهی (نه!)  همیشه  شادترین غمگین جهانم:).         ♡𝐁𝐓𝐒|𝐀𝐑𝐌𝐘♬.  
2740
جدال پرتمنا  گناهکار

یادشون بخیر 

اگر چه اجبار بود هم خوبه

اگه نخوندی تو این سبکه

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌لطفا لایک نکنید❌ممنونم ☺️ وِل کن جهان را ، قهوه ات یخ کرد ...☕️

رمان این مرد امشب میمیرم و عابر بی سایه این دوتارو پیشنهاد میکنم حتما بخونید فوقالعاده ست عالیه عاشقشونم

خدایا واسه همه ی چیزایی ک بهم دادی و ندادی ازت ممنونم🌷😍😊میشه یه صلوات مهمونم کنی👉😘💝