2737
2734
عنوان

پول 😑🔫

| مشاهده متن کامل بحث + 10077 بازدید | 592 پست
نظرمن اینه که بین انسان ها نمیتونه عشق وجود داشته باشه عشق فقط بین بندس و کسی که اونو افریده  ...

تازه اون دوست داشتن هم مشروطه یعنی تاوقتی طرفت خوب باشه دوسش داری اخلاقش عوض بشه یا بهت بدی کنه دیگه دوسش نداری ،منم تعجب میکنم چرا به علاقه ی مشروط میگن عشق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پول .اصلا ب عشق اعتقادی ندارم

من پول دارم ولی محتاج یک جرعه عشق از طرف همسرمم

امروز برای عروسی خواهر م رفتم خرید کردم 

حتی ازم نپرسید چی خریدم لباسم رو پوشیدم اومدم جلوش گفتم بهم میاد برگشته در و دیوار رو نگاه میکنه بعدش پسرمو بغل کرده میگه بو گوه میاد دوباره بهش گفتم نگاه لباسم بهم میاد خوشگله میگه باور کن بو گوه میاد گفتم لباسم بهم نمیاد اینجوری میکنی نگاه کرد بهم دهنشو کج کرد گفت بد نیست

وقتی عشق باشه با عشق نگات میکنه میگه واااای خانم چه خوشگل شدی مبارکت باشه نه اینکه .....

آدم خوبی باش ولی وقتت رو برای اثابتش به دیگران تلف نکن ..
2728

من بین چندتاخاستگار خوب پولداردار باعشقم ازدواج کردم

واقعاهم عشق بود 

ولی وقتی پول نباشه نمیتونه روز تولدت کادوبخره

روز زن مث بقیه اطرافیانت کادوبیاره

واسه خرید نامزدی همش ارزونترینارو برداری ک پول کم نیاد

همه طلاهاتوبفروشی ک بدهیارو بدی

۴سال لباس نخری

مسافرت نری

واسه تیکه های مرغ و ماهی ک میپزی دودوتا۴تاکنی

و.......تا ببینم کی بشه ی خونه وماشین بخری

اگه لیلی و مجنونم باشی از سرت میره اون عشق

من کسیم ک خانوادمو دیونه کردم ک عشق مهمه پول مهم نیست ولی الان عصبی شدم بخاطر روزای سخت گذشته

پول از همه چی مهمتره

ی روز دوروز نیست ک بگی مهم نیست

2738

❌❌❌توجه توجه❌❌❌

📋 خانم های خانه داری که به دنبال کسب درآمد در #منزل هستید لطفا توجه کنید.

❌به چندین خانم جهت کار در منزل به صورت اینترنتی نیازمندیم 💻💻 بدون هیچ گونه سرمایه گذاری در منزل خود و درکنار خانوادتان کسب در امد هم داشته باشید .

⬅️ جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا به آیدی زیر پیام بدهید.

🆔 شغل دایرکتر اینستاگرام اضافه شد کمترین درآمد روزانه ۲۵تومان تا بالای دوسه میلیون ماهانه بامجوز وزارت صنعت وتاییده پلیس فتا وواریزی واقعی این شغل ظرفیت داره پس زودتر به آیدی Bamahamakar@پیام بده

عشق پرهام نفسم محمدرضا 

هر دو برای زندگی مهم هستن .اما عشق برام مهمتره شایدم دلیلش این باشه که هیچوقت تو فشار مالی نبودم و درکی از مشکلات اقتصادی نداشتم ..

برکتِ روضه ی او بود اگر شیعه شدیم،،،نامِمان هست مسلمانِ اباعبدالله(س)🙏🙏...

سلام حاجی!!! نمیخوای بری چرا الکی با احساسات ما بازی می  کنی اخوی    شوخی کردم... 

جواب سوال تایپکت هردوتاشون به اندازه ی کافی مهمند. عشق بدون پول نمیشه .. تو این اوضاع واقعا نمیشه بگیم نه اصلا پول مهم نیس.. مهمه ولی به اندازش.حالا بزار یخورده بیشتر فک کنیم جوابای فلسفی تر بیاد تو ذهنمون     

خب شما فک کن بری بازار هرچی دیدی بخری بهترین ماشینا رو داشته باشی تند تند گوشی عوض کنی بتونی بری سفرای خارجی دیه عشق واسه چیه ادمه😂😂همینا خودش عشقهههههع🤣🤣🤣🤣🤣

شب غم تو نیز بگذرد اما این میان دلی ز دست میرود🙂✋🏻🖤
تازه اون دوست داشتن هم مشروطه یعنی تاوقتی طرفت خوب باشه دوسش داری اخلاقش عوض بشه یا بهت بدی کنه دیگه ...

دوست داشتن دارای قید و شرطه دیگه بخاطر همون گفتم بین انسان ها وجود داره 

ولی چون عشق واقعی  بی قید و شرطه بین بنده و خداست 

منم باشما هم نظر بودم 

ادمای دورورمون به هم وابستگی و مالکیت دارن بهد اسمشو گذاشتن عشق 

2706