2733
2739
عنوان

خیلی چاق شدم

990 بازدید | 38 پست

از وقتی کرونا شروع شد دیگه باشگاه نرفتم خیلی چاق وزشت شدم کلا بی انگیزه،هر روز که میخوام رژیم رو شروع کنم بعد چن ساعت کلا بدنم می لرزه،پا هام به شدت سرد میشه،البته اینم بگم کرونا گرفتم۔ممکنه این صغف برای اون باشه،قبلا رژیم به راحتی می گرفتم

به نیت خوب شدن پسر قشنگم سوال های درسی از کلاس اول تا پنجم رو جواب میدم 

چ خوردی چاق شدی

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خاک تو سر من امشب از بس خوردم باز خوابم نمیبره میترسم بمیرم مثل گاااو 

منم دقیقا حس بدی دارم از اون ورم پربی خونم بالاست همش سرگیجه،

2738
دقیقا به خاطر کروناس. نمی شه بعدش رژیم گرفت. به نظر من یه مدتی صبر کن. ضعف داری هنوز. الان بهتره رژی ...

امشب یه بشقاب کامل غدا خوردم ولی بازم گشنمه،دست و پام سرده سرده،عجب گرفتاری شدم

اگه غذاهاتوبدون روغن بخوری درست میشی عزیزم 

سعی کن برانهارشام سوپ شیر.سوپ قارچ وخامه.سوپ جوقرمز.اش سبزی.تخم مرغ ابپزبخوری یه وعده متوسط یه وعده سبک آش وعدسی وشیربرنج هم کالریش کمه هم انرژیت نمیوفته.صبحانه هم زیادومفصل بخور

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
2706