2733
2734

دعا کنید برام . من حالم خوب نیست 

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

۱۰ تا میفرستم

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
2738
من فرستادم ۱۰تا برات عزیزم

ممنونم . ان شاء الله ده ها برابرش بهت برسه عزیزم

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
ان شاءالله حالت خوب میشه در نومیدی بسی امیداست پایان شب سیه........

😔😔😔 

ان شاء الله

میگن وقتی یهو کسی دلش بگیره یکی از دعاهاش میخاد مستجاب بشه انشالله براشماهم اینجورباشه

امیدم فقط به خداست و دل های پاکی که واسطه میشن بین من و خدا 😞

2706