2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه منو مسخره میکنن میگن کی تورو میگیره تازه میخوای پولدارشم بگیرتت!این حرفو دوتا پسر خالم ک هردوتا ...

عزیزم. ببین تو نباید انتظار زیاد داشته باشی. اگر یه شوهر پیدا کنی که فقط یه خونه و یه ماشین کوچولو هم داشته باشه خدا رو شکر کن. تو و اون باید با هم سخت کار کنین تا پولدار شوین. تا از زندگی لذت ببری. تنها چیزی که الان باید برات مهم باشه اینه که اون مرد باید دوستت داشته باشه و تو هم دوسش داشته باشی. اگه همین بینتون باشه همه چیز حل می شه. به خدا توکل کن. دعا کن هر چی صلاحته بشه. 

2728
بچه هم داری؟

دوت دختر

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
راز ندارم.دیروز زنگ  زدن برای خواستگاری .ولی پسر همسن من بود ویبار تو عقد جدا شده بود استخاره ک ...

ب استخاره اعتماد نکن.فکر کن و تصمیم بگیر.و چند وقت با هم باشید

خودت باش
2740
بچه ای که سالم نباشه و سقط بشه  دم در بهشت وای میسه تا مادرش بره داخل    بعد خودش میر ...

برگرفته از چه حدیت مبارکی بود این

😂

وقتی خدا از پشت‌، دست هایش را روی چشمانم گذاشت، از لای انگشتانش آنقدر محو تماشای دنیا شدم ک فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...💙
دختر خالم که با کلی پسر رفیق بود و باهاشون رابطه جنسی و اهل همه غلطی بود .خدا دوستش داره و یه شوهر ب ...

برای بقیه بد نخواه. برای خودت بهتر بخواه. تو از کجا می دونی شاید شوهرش هم یه مشکل داشته باشه. مهم اینه که خدا تو رو که از این کار ها رو نمی کنی بیشتر دوست داره. بعدشم همه اون کارا براش بد تموم می شه.  به خدا توکل کن. من مطمئنم اگه توکل کنی خیلیییی بهتر از اون گیرت می یاد و اگه حتی پولدار نباشه با هم می تونین پولدار شین. یادت باشه که حسودی نکنی. باشه ؟ 

الان نمیشه برگردید بهم؟!اون ازدواج کرد؟

متاسفانه خودم ازدواج کردم بخاطر فرار از خونه پدریم ولی همش میگم ای کاش هیییییچ وقت بخاطر پسرم ازدواج نمیکردم و خودم رو سرش میموندم اخه حضانتش با منه ولی خونه مامانم ایناس. مامانم میگه بچس نکنه ناخواسته مشکلی تو زندگیت درست کنه رو این حساب اونجا مونده. خلاصه بگم عذاب وجدان و خودخوری داره نابودم میکنه خیلی سخته خیلی. هر وقت پسرم رو میبینم دلم کبابه و دنیام خراب . شبا تا چقد تورختخواب اشک میریزم ولی چه فایده

خدای مهربونم خودت پشت و پناه و نگهدار خونوادم و دوتا پسرای عزیزم باش. برا سلامتیشون لطفا یه صلوات بفرستید. یک دنیا ممنونم ازتون

دلم میخاد بزارم برم یه جای دور یه جایی که هیچکس نباشه جزخدا تنهاباشم دورازهمه چی دلم پرمیکشع به روزای خوشگلم برگردم😢😢😢

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
2706