2733
2739
عنوان

کادوی مادر شوهر برای تولد نوه اش 😶😶😶

| مشاهده متن کامل بحث + 5379 بازدید | 203 پست
مادرشوهرمن براتولدپسرم یک جفت جوراب داد همونجا به دوتا نوه دختریش دوتا تراول داد_حالا کل زندگیش ازشو ...

برای منم دقیقا همینه میگفت میخوایم بریم طلا بخریم تولد نوه دختریش بود به شوهرم میگفت چک میدی بدیم به طلا فروش حالا دستش چکم مال منه هااااااا مثلا تاپ و داده من دلم خوش بشه بهش چک بدم نمیدم کور خوند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مادرشوهرمن براتولدپسرم یک جفت جوراب داد همونجا به دوتا نوه دختریش دوتا تراول داد_حالا کل زندگیش ازشو ...

واای یعنی چرا این طوری رفتار میکنن 

عمه دختر من هم جلو بچخ کادوی عید به بچه خواهرش داد ولی به بچه من عیدی نداد 

خیلی بعضی ها خر هستن

اخ گفتی قربون دهنت 

اس من انقدر از این کادو ها گرفتم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂همشونم کادو کردم دادم به کسی☺️☺️☺️☺️☺️☺️

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
2740
واای یعنی چرا این طوری رفتار میکنن  عمه دختر من هم جلو بچخ کادوی عید به بچه خواهرش داد ولی به ...

دیگه نمیدونن توی ذهن بچه اثر میزارن خودشونو خراب میکنن در صورتی که فقط میخوان مارو بچزونن

2706