2733
2734
عنوان

کادوی مادر شوهر برای تولد نوه اش 😶😶😶

| مشاهده متن کامل بحث + 5387 بازدید | 203 پست
معلومه که حق داری به نظرم باید برا مادرت بیشتر بخری چون میگی برا تولد دخترت یه تومن میده یا مثلا ب ...

اخه من جدا پول نمیگیرم از شوهرم مثلا نفقه من اصلا نمیگیرم هرچی نیاز باشه میگم بهش میخریم باهم ولی ۱۵ این ماه یه قرعه خانگی در اومده برام اون نمیدم پس بهش با این منوال 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ساپورته همینجور بدون جلد و کاغد کرده تو مشما داده 

مادرشوهرمن براتولدپسرم یک جفت جوراب داد همونجا به دوتا نوه دختریش دوتا تراول داد_حالا کل زندگیش ازشوهرمنه😑😑😑😑😑😑

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2738
با مادر شوهرم بابا 

😂😂😂 بخدا تاپ رو دیدم جر خوردم یه لحظه خیلی دوست داشتم اونو خریدنی می دیدم تو مغز مادر شوهرت چی میگذره 

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤
بدون اجازه نه شما از شوهرت پول نمیگیری چیزی؟  اون پول دیگه اختیارش دست خودته من برعکس مادرشو ...

نه من نفقه نمیگیرم برای ما برعکسه اونم قضیه اش طولانی بعد ۵ سال زندگی اخرش مادر فهمید من کادو یا هرچی میگیرم میگم از طرف مادر شوهرمه دیگه گفت نمیخواد خودت و به خرج بندازی من که میدونم اون هیچی نمیگیره واسه چی بزرگش میکنی من براش دیگه کاری نمیکنم توام خجالت نکش 

منظورم این نیس که شما بد کادو میدی منم به مادرشوهرم کادو میدم اما اون کوفتم نمیده به ما این بدی اون ...

اتفاقا شوهرم از ذوق کم مونده بود زمین و گاز بزنه 😑😑😑😑عزیز عزیز شد پیشش 

2706