2752
2734

با این که حالم زیاد بد نیست از نظر جسمی ولی همش افکار مرگ و خودکشی دارم و دقیقا سر همین قضیه که میترسیدم خوب نشم خودکشی کردم،مسئله اینه یک نفری از طریق ماورا برام جادوی سیاه زده و موجودات انرژی خوار فرستاده،خواهشا هر کدومتون میتونید بهم راهکار بدید یا شخص معرفی کنید یا بهم بگید اگر جای من بودید و این افکارو داشتید خودکشی میکردید یا نه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نخیر من بودم خودکشی نمیکردم  ب هیچ دلیل نباید این کارو کرد

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم لطفا فقط خانونها تو تاپیکام شرکت کنن اقایون ممنوعه
حتی اگه سرگیجه داشته باشی تا اخر عمرت؟

نه نباید بکنی.  شاید چن وقت دیگه خوب شدی

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم لطفا فقط خانونها تو تاپیکام شرکت کنن اقایون ممنوعه
خب اگه خوب نشم چی بر فرض تا اخر عمر همین باشه نباید خودکشی کرد؟

نخیر

حتی اگه سرگیجه داشته باشی تا اخر عمرت؟

گلم درد و زجری که بعد از خودکشی می کشی هرگز با هیچ درد دنیایی قابل مقایسه نیست. ببخشید اینطور میگم ولی خیلی خیلی بابت همون یه باری که تلاش کردی خودکشی کنی توبه کن. واقعا عذابش سخته. سخت. حتی با این که به نتیجه نرسید ولی اگه بدون توبه ی نصوح از دنیا بری خییلی خیلی به غلط کردم میفتی. هیچی در مقابل ابدیت قابل قیاس نیست. 

خب اگه خوب نشم چی بر فرض تا اخر عمر همین باشه نباید خودکشی کرد؟

الان خیلیا تصادف میکنن فلج میشن دیگه هیچکاری نمیکنن خودشون بکنن ینی محتاج اطرافیانن بیان خودکشی کنن

2706