2733
2739
عنوان

ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1212 بازدید | 152 پست
دیگه انقدرا عقلم میکشه ک‌نزارم شوهرم بفهمه . اگ نفهمه شاید شرایط فرق داشته باشه

مگه به عقلته برخورداشون منظورم بود دیگه تو حتی نمایش بازی کنی هم بالاخره خانوادتو میبینه بابا حرف میشه تحقیق میان به گوششون میرسه  من میخوام بدتر نشه آخه زیاد میبینم تو نی نی سایت تاپیک میزنن پشیمونن

ببین بعید میدونم بشه قایم کرد بنظرم هر خواستگاری بیاد باهاش شرط تحصیل و کار بزار بهتر نیست؟؟ به امتحانش می ارزه 

میتونیم قایم کنی ولی احتمالا باید قطع ارتباط کنی بعد ازدواج

مگه به عقلته برخورداشون منظورم بود دیگه تو حتی نمایش بازی کنی هم بالاخره خانوادتو میبینه بابا ...

حالا فلا ببینم چی میشه خداکنع شرایط ازدواج فراهم بشه با پسره صحبت میکنم جا پامم محکم میکنم

کاش خدا یه نگاه هم ب زندگی من بکنه  کاش منم خوشبخت بشم ای کاش دعا کنید برام 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا فلا ببینم چی میشه خداکنع شرایط ازدواج فراهم بشه با پسره صحبت میکنم جا پامم محکم میکنم

انشالله میشه عزیزم نگران نباش دیگه زنای قدیم که عیچ کدوم حق کار نداشتن از یه جا شروع کردن

یه سوال بپرسم؟؟

انشالله میشه عزیزم نگران نباش دیگه زنای قدیم که عیچ کدوم حق کار نداشتن از یه جا شروع کردن یه سوال ب ...

بله بفرمایید

کاش خدا یه نگاه هم ب زندگی من بکنه  کاش منم خوشبخت بشم ای کاش دعا کنید برام 😔
2731

از ازدواجم راضيم چون از همون اوول سر هيچيي ن كوتاه اومدم نه چشم پوشي كردم نه توقعمو پايين اوردم نه خواسته هامو تغيير دادم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
اصلاااا این کارو نکن  روزی صد بارکسی تو خونه ی باباش بمیره و زنده بشه بهتره تا خونه ی شوهر &nb ...

دقیقاا...ولی متاسفانه تا خونه شوهر و تجربه تکنه به این حقیقت نمیرسه...

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...

الان تو خونه خودتون مسئولیتی ندارین از مسئولیت و تعهد های ازدواج باخبرین؟ اره یه مقدار ازادی بیشتر داره ولی دردسر هاش خیلی زیاده و مطمئنا اگه فقط برای فرار از خونه ازدواج کنی نمیتونی مسئولیت ها و سختی هاش رو تحمل کنی

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
دقیقاا...ولی متاسفانه تا خونه شوهر و تجربه تکنه به این حقیقت نمیرسه...

اره

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

یجورایی اگه طرفت خوب باشه اره ازیه محدودیت هایی رهامیشی ولی اگه ادم درستی نباشه بیشترمحدودمیشی

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔

نه کسی ک تو خونه بابا اختیار نداره تو خونه شوهرم نداره

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

اونایی ک میگن خونه شوهر محدود میشی

چرا اجازه میدید اختیارتونو بگیره دسش؟

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2706