2733
2734
عنوان

ازدواج

1212 بازدید | 152 پست

سلام .‌دوستان یه سوال داشتم . ب نظرتون واسه فرار از دست محدودیتای خانواده و کمبودای ک‌تو زندگی داری ازدواج میتونه راه درستی باشه واس کسی ک‌ تو مجردیش اجازه نداشته باشه ارزوهاشو دنبال کنه یا سر کار بره حتی بیرون بخواد بره . خانمایی ک‌ازدواج کردن راضی هستن یا تو خونه شوهرم مثل خونه بابا‌حکومت نظامیه؟🙁

کاش خدا یه نگاه هم ب زندگی من بکنه  کاش منم خوشبخت بشم ای کاش دعا کنید برام 😔

بستگی به طرف مقابلت داره شاید ازخونه پدرم بدترباشه شاید بهتر

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ن ی اشتباه محض 

از چاله ب چاه افتادن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
بستگی به طرف مقابلت داره شاید ازخونه پدرم بدترباشه شاید بهتر

منکه فک میکنم حتی اگ‌افتضا بد باشه از خانوادم دیگه بدتر نیس

2738

اصلاااا این کارو نکن 

روزی صد بارکسی تو خونه ی باباش بمیره و زنده بشه بهتره تا خونه ی شوهر  

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

نباید تک بعدی ببینی ازدواج خیلی فراتر از این چیزاس که فقط به خاطر این دلیل ازدواج کنی

منم خانوادم خیلی محدودم می کردن بعد ازدواج همسرم آزادم میزاره 

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
هرکسی اینجوری ازدواج کرد بدبخت تر شد به چشم دیدم

من الان مدتی هس دارم ب این موضوع فک‌میکنم میگم بعد ازدواج عشق هم ب وجود میاد شاید عاشق طرف شدم فقط از این خونه لعنتی برم بیرون فقط برم

بستگی به طرفت داره، اگر ملاکت برای ازدواج داشتن ازادی بیشتره طبیعتا نباید با یه ادم تعصبی با طرز فکری مثل خانواده ت رو انتخاب کنی دیگه.. ولی مطمعن باش ازدواج خواه ناخواه برات یک سری مسولیتها بوجود میاره ک ممکنه ازادی عملت رو کم کنه، این بستگی به نگاه و طرز فکر خودت داره که بهشون به چشم مسولیت نگاه کنی یا محدودیت

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  
اصلاااا این کارو نکن  روزی صد بارکسی تو خونه ی باباش بمیره و زنده بشه بهتره تا خونه ی شوهر &nb ...

اخه جو خونه دیگه برام غیر قابل تحمل شده از طرفی بیس سالم شده دوستام ک‌ ازدواج کردن هی همش میزنن تو چشم‌ک‌تو هنوز ازدواج نکردی

نباید تک بعدی ببینی ازدواج خیلی فراتر از این چیزاس که فقط به خاطر این دلیل ازدواج کنی منم خانوادم خ ...

خب منم میگم‌دیگه بالاخره تو خونه شوهر محدودیت مث خونه بابات نی 

من الان مدتی هس دارم ب این موضوع فک‌میکنم میگم بعد ازدواج عشق هم ب وجود میاد شاید عاشق طرف شدم فقط ا ...

بوجود نمیاد

اینکارو با زندگی خودت نکن

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  
2706