2137
2106

سلام من انواع نان فانتزی و پیتا رو با آرد گندم درست میکنم، حالا دوست دارم خمیر پیتزا رو خودم درست کنم نمیدونم کدوم آرد بهتره ، میشه راهنمایی کنید؟

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

ما با هرآردی دستمون بیاد درست میکنیم😅

تاپیک امضام🌺🍃🍃فردی همسایه ای کافر داشت هر روز و هر شب با صدای بلند همسایه کافر رو لعن و نفرین می کرد!که خدایا، جان این همسایه کافر من را بگیر، مرگش را نزدیک کن (به طوری که مرد کافر می شنید.)زمان گذشت و او بیمار شد؛ دیگر نمی توانست غذا درست کند ولی در کمال تعجب غذایش سر موقع در خانه اش ظاهر می شد!هرروز بر سر نماز می گفت خدایا ممنونم که بنده ات را فراموش نکردی و غذای مرا در خانه ام ظاهر می کنی و لعنت بر آن کافر خدا نشناس!روزی از روزها که خواست برود غذا را بر دارد، دید این همسایه کافر است ک غذا برایش می آورد، از آن شب به بعد، هر شب سر نماز می گفت:خدایا ممنونم که این مردک شیطان رو وسیله کردی که برای من غذا بیاورد، من تازه حکمت تو را فهمیدم ک چرا جانش را نگرفتی ...با مدعی مگویید اسرار عشق و مستی تا بی خبر بمیرد در درد خودپرستی....! 🌺🍃
من با آرد گندم درست کردم عالی شد

چه عالی من دستم به آرد گندم عادت داره ولی تردید داشتم باهاش درست کنم نمیدونستم درسته یا نهاینجا هم عزیزان گفتن آرد گندم پس همونو اقدام میکنم.

2050

من باآرد گندم درست میکنم ،،،اول یکم شیر یکم روغن مایع تخم مرغ میریزم بعد انقد آرد میریزم و ورز میدم تا دیگه بدست نچسبه عالی میشه من بلد نیستم عکس بدم وگرنه عکس پیتزامو میفرستادم

قبر امام حسین علیه السلام دریست از درهای بهشت      
دستور این نوع رو از جایی برداشتی؟

از خودم ،،بجا شیر از آب گرم هم میتونی استفاده کنی ،،اول یکم درست کن اگر خوب شد بقیه خمیرت رو به همین صورت ادامه بده مثلاً نصف لیوان آب و یه تخم مرغ و دو قاشق روغن و کم کم آرد بریز هم بزن بعد ورز بده تا جایی که بدست نچسبع  بعد نازک پهن کن تو ظرفت

قبر امام حسین علیه السلام دریست از درهای بهشت      
چه عالی من دستم به آرد گندم عادت داره ولی تردید داشتم باهاش درست کنم نمیدونستم درسته یا نهاینجا هم ع ...

اره عزیزم من با آرد گندم درست میکنم خوشمزه میشه 

اینم دستور خمیر جادویی عالی

http://sarashpazbashi.com/1393/11/13/magic-dough/

2183

قنادی

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب