2733
2739
من کلی میگما عزیزم میدونی من چقدر ازشما خوشم میاد همش پیگیرتونم ولی اینکه میگی ارزش نداره بنظرم یجور ...

فدااي تو عزيزم😍❤️

اخه مرضوع نظر دادن نيست 

شروع ميكنن به دري وري گفتن بعضياا كه آي ارههه سزارين كني ابم نميتوني بخوري ٦ ماه تكوون نميتوني بخوري زجر ميكشي 

همچين حرفايي وااقعا بي ارزشه

يسريا طرفدار طبيعي هستن

يسريا سزارين 

ولي وقتي از سزارين ميترسونن بقيه رو پشت بندش عوارض زايمان طبيعب هم مياد ك بازگو ميشه 

اونوقت تهش ميشه دعوا و حرفاي بيخود

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاله مادر من تو خونه افتاد آمبولی شد فوت شد هشتاد سالش بود بنده خدا ریسک میره بالا تو جراحی درسته ام ...

شما خودت به تمام کسایی که طبیعی اوردن دارید میپرید چون گفتن خوبه اما برای عوارض سز یک یک دلیل میارید 

بعد میگید طرف ماماست تهمت میزنید 

دلیل این همه تعصب این همه فشار نمیفهمم 😐

سز خوب چرا انقدر تلاش میکنی شما؟بعد به دیگران تهمت میزنی

به خدا گفتم :بیا جهان را قسمت کنیم آسمان مال من،ابر هاش مال تو دریامال من،موج هاش مال تو ماه مال من،خورشیدمال تو، خداخندید گفت: بندگی کن.. همه دنیا مال تو..من هم مال تو
خیر چون دلم میسوزه واسه هم جنسای خودم اما متاسفانه اینجا سر جنگ دارن خودتون ضربه میخورن.هیچکس دلش ...

اون وقت کسایی که مشکل اورژانسی دارن چون نمی تونن طبیعی دنیا بیارن بذارن بچه تو شکمشون بمیره؟

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺
2728

چیزیی ک واقعیت داره اینک همیشه بین طرف دار های طبیعی و سزارین دعوا بوده.. هر کسی بنا به توان جسمی و روحی خودش بهترین نوع رو برای خودش انتخاب میکنه... من قطعا تو اطراف دیدم کسی رو ک از طبیعی راضی بوده و کسی هم از طبیعی راضی نبوده... همین طور در مورد سزارین... 

خدایا شکرت 
خیر چون دلم میسوزه واسه هم جنسای خودم اما متاسفانه اینجا سر جنگ دارن خودتون ضربه میخورن.هیچکس دلش ...

چون از ۱۰۰ نفر که بپرسی ۹۹ نفرشون که طبیعی کردن هم اندامشون بد شده هم لایه لایه شکمشون افتاده پایین و هزارتا مشکلات دیگه دارن ولی اونایی که سزارین کردن اصلا اندامشون خراب نشده و هیچ واهمه ای از زایمان ندارن و خیلی هم خوب بوده!

زایمان چه طبیعی و چه سزارین سختی های خودش رو داره و قطعا هیچ کسی نمیتونه بگه صد در صد بدون درد زایمان داشته....و بحث سر اینکه کدوم بهتر و یا بدتره خیلی مسخره هست...چون با توجه با شرایط مادر و بچه پزشک تصمیم میگیره که کدوم رو انجام بده..حتی در سزارین انتخابی هم خیلی مسائل در نظر گرفته میشه...به هر حال در زایمان طبیعی اینطرف درد داری و بخیه هم داری در ۹۹ درصد موارد...و در سزارین هم درد داری و بخیه....و فکر نمیکنم خانمی به خانم دیگه برتری داشته باشه چون طبیعی آورده و یا اینکه چون سزارین کرده......به امید سلامتی واسه تموم مادرهای باردار و نی نی های داخل شکمشون😘😘😘😘😘

مرا هزار امید؛هست و هر هزار تویی💙💙💙💙
مسکن میدن ولی بعد،کلی درد کشیدن و هوار کشیدن بعد ۲۴ساعتم که تازه میتونی مایعات بخوری

ن‌کی گفته بعد ۲۴ ساعت؟؟؟بعد ۵ یا ۶ ساعت خودشون میان میگن ی نسکافه یا چای کمرنگ بخور 

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕
2740
من بین سز و طبعی تردید دارم، دارم فکرامو میکنم، دکترم که گفت ماه اخر معاینه میکنم، اونی که برات مناس ...

اول نظر دکترت با توجه به وضعیتت اولویته

بعدشم هیچ استرس نداشته باش.تو بیخیال باشی زایمانتم خوب پیش،میره

همه چیزایی همه گفتن صد در صدی نیست  نسبیه

پس با اینا نمیشه تصمیم گرفت

شاید طبیعی بهتزین باشه برای تو

شایدم سزارین

بسپر دست خدا  اگر شد طبیعی بزار ی

بشه یوقت هم شرایطت جوری بود که مجبور شدی سز کنی بدون خواست خدا بوده 

بخدا منم خیلی میترسیدم.انقدر که موقع درد زایمانم همش منتظر یه درد وحشتناک بودم که جیغمو دراره اما  همش همون بود ماما میگفت همینه دردات همه همینن بعضیا استرس دارن درد و بیشتر حس میکنن داد میزنن دردشون بیشتر میشه.فقط نفس عمیق و دم و بازدم میکشیدم

انقدر خوب بود که دوسدارم بازم تکرار بشه اون شب

پس بسپار اول و اخرش به دست خدا

تا کمکت کنه

هیچوقت خودت تصمیم گیرنده نباش.

بگو خدایا انچه به صلاح من و بچم هست برام رقم بزن خودم به تو سپردم

.منم دعا کن☺😉

شما خودت به تمام کسایی که طبیعی اوردن دارید میپرید چون گفتن خوبه اما برای عوارض سز یک یک دلیل میارید ...

پریدن کار حیوان دوست عزیز لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید شما که ادعای ادبتون میشه بعد هم ما از مضرات طبیعی نگفتیم تمام پستهام هست از زایمانی که خودمون انجام دادیم و تجربه و اطلاع داشتیم صحبت کردیم نه بیام درباره چیزی که تجربه نداریم نظر بدیم 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
چیزیی ک واقعیت داره اینک همیشه بین طرف دار های طبیعی و سزارین دعوا بوده.. هر کسی بنا به توان جسمی و ...

عزیزم این که زن نوع زایمانشو خودش انتخاب کنه فقط تو ایرانه. تو کشورهای پیشرفته زایمان استاندارد طبیعیه و سزارین یک فوریت یا نیاز پزشکیه. نمیشه گفت همه دکترهای خارج نمی فهمن کار درست چیه تو نی نی سایت فقط میدونن.

چون از ۱۰۰ نفر که بپرسی ۹۹ نفرشون که طبیعی کردن هم اندامشون بد شده هم لایه لایه شکمشون افتاده پایین ...

شکم چه ربطی به زایمان داره عزیزم😁اون بدفرم شدن شکم بخاطر ترکهای بارداریه! 

اتفاقا سزارین باعث میشه شکم دیرتر برگرده به فرم قبل خودش 

شما یه سرچ کن مدلها وبازیگرای هالیوود اکثرشون طبیعی زایمان کردن بخاطر به هم نخوردن هیکل

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
اون وقت کسایی که مشکل اورژانسی دارن چون نمی تونن طبیعی دنیا بیارن بذارن بچه تو شکمشون بمیره؟

وای نه منظورم اینایی بود به انتخاب خودشون دست به عنل سز نیزنت و هیچگونه مشکلی ندارن

نههه بابا اينارو ول كن براي خودشون ميگن  با خيال رااحت برو سزارين كن كلي مقاله خوندم و تحقيق ...

میشه اسم مقاله هاتم به من و متخصص ها بگی چون خاله ام پزشک زنان کنارم بهم گفت بگه از پامبد میبینه یا ...؟؟

👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️
2706