2737
2734
عنوان

کسایی که کتک خوردین ازشوهراتون این متنو بخونین

| مشاهده متن کامل بحث + 7138 بازدید | 382 پست
اره کامنتارو بخون یکی چی نوشته😒

خوندم

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
اینجا ایران است  به زن تنها حتی خونه هم اجاره نمیدن

نه اینطور نیست

پدر من یه مستاجر داشت که جدا شده بود. هم به املاکی، هم به خانواده من سپرد که اگر کسی سراغی ازش گرفت هیچ اسم و ادرسی بهش ندن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ای بابا شوهر من  یجوری میزنه که جاش نمونه ولی درکل دست بزن داره من چیکار کنم   

باردار نیستم   تیکر تولد گل پسرمه عزیزدل مامانش ...مامان قربوون قد و بالاش بشه  خدااجوونم مواضب عزیز دلم باش   
چراضعیفی؟؟؟خودت میخوای اینجوری باشی عزیزم خدا انسان رو از همه موجودات برتر دونسته که کتک بخورن؟

اصلا دست خودم نیست نمیتونم دفاع کنم 

هفته ای چند بار کتک میخورم جرات ندارم اصلا

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2740
شوهر من وقتی سر خیانتش دعوامون شد با مشت زد تو دهنم منم تو اوج عصبانیت با میز تحریر دخترم کوبیدم رو ...

من هر وقت شوهرم.رو زدم اون بدتر جوابم رو داد

مواد هم میزنه دیگ نمیدونه چیکار داره میکنه

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵
عزیزم خیانت کرد؟ رابطه جنسی.. داشت؟ عکس... چطور جور کردی؟ 

نه خيانت نكرد بهم 

متاسفانه اعتياد داشت 

وجز من كسي نميدونست 

سر اعتياذش باهم درگير ميشديم 

چقدر دكتر ترك اعتياد رفتيم تو چندتا استان اونورتر كه حرفش تو شهر خودش پخش نشه 

يكسال اصلا جنوب زندگي كرديم كه بيخيال شه 

ولي نشدددد

الكي ميگفت ترك كرده كه نكرده بود ،ديگه ميشناختمش 

الات اعتيادش تو خونه پيدا ميشد خب از همش عكس و فيلم داشتم 

ديگه سال اخر شايعه شده بود بين اين و اون و فاميلش 

الانم ديگه كه من رفتم بيشتر دامن زده شد به شايعات

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
منم خیلی کتک میخورم ولی اصلا جرات ندارم از این کارا بکنم 

خب عزیزم سعی کن همیشه پول تو جیبت باشه. کتک خوردی صبش پاشو یواش برو کلانتری نامه میده میبری پزشک قانونی من پارسا 200تومن خرجم رفت الان بیشترشده. نامه رو قائم کن یجای مطمعن یروزی بدردت میخوره. من نامه پزشک قانونی هم از برادر شوهرم دارم و هم شوهرم. 

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
فضولی تو کامنت بقیه هم تازگیا مد شده  

مگه من تو رو ریپلای کردم؟ با تو حرفی زدم؟! جواب یکی دیگه رو دادم به تو چه؟!معلومه کی تو کامنت کی فضولی میکنه😏

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
اصلا دست خودم نیست نمیتونم دفاع کنم  هفته ای چند بار کتک میخورم جرات ندارم اصلا

برو خونه بابات

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
2706