2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا دکتر من که فقط گفت مایع منی داخل نریزه

دکتر من گفت هفته ای دوبار هیچ مشکلی نداره

منم هفته ای دوبار داشتم

الانم دخترم ۴ ساله شه

البته من مشکل خاصی نداشتم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2731
دکتر من گفت هفته ای دوبار هیچ مشکلی نداره منم هفته ای دوبار داشتم الانم دخترم ۴ ساله شه البته من ...

خب این جور وقتا میگن نزدیکی کلا نباشه نمیگن ارگاسم نباشه،چجوری مثلا آدم رابطه بدون ارگاسم داره 🤔🤔

من گیج شدم یا شمام مثل من شدید 🤓

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
ن دکترشون گفته بود ی خانومیم الان گفت بخاطر لانه گزینی و...ارگاسم نباشه بهتر تا عظلات منقبض نشن  ...

نه ربطی نداره 

دکترشون قطعا نگفته مثلا ی مادر ی خواهر شوهری کسی گفته اینا میگن دکتر این حرف خیلی خنده داره 

اتفاقا پیام اون خانمم خوندم وقتی ی خانم نمی دونه که زن از رحم به ارگاسم نمیرسه و حین ارگاسم رحم منقبض نمیشه 

بهتره من دربرابر این خرافات و بی علمی سکوت کنم 

2740
سینه هام حساس شده تهو گرفتم نفخ دارم 

منم سينه هام خَيلى حساس شده مخصوصا نوكشون خَيلى هم بزرگ شده سفت شده مال شما هم همينطور شده....راستى از كى سينه درد گرفتين من الان روز٢١سيكلمه

خب این جور وقتا میگن نزدیکی کلا نباشه نمیگن ارگاسم نباشه،چجوری مثلا آدم رابطه بدون ارگاسم داره 🤔🤔 ...

من از طریقه نقطه جی ارضا میشم همسرم دخول نداره ولی نقط جی روتحریک می‌کنه ومن ارگاسم دارم بدون دخول

ن دکترشون گفته بود ی خانومیم الان گفت بخاطر لانه گزینی و...ارگاسم نباشه بهتر تا عظلات منقبض نشن  ...

هیچ کس نمیدونه لانه گزینیش کی انجام میشه که اونموقع رابطه نداشته باشه مگر کسایی که آی وی اف میکنن خیلی حساسن 

بعدم شما دو هفته تاخیر داری اگرررر حامله باشی لا گزینیت صد بار تموم شده 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
خب این جور وقتا میگن نزدیکی کلا نباشه نمیگن ارگاسم نباشه،چجوری مثلا آدم رابطه بدون ارگاسم داره 🤔🤔 ...

به نظر من هیچ مشکلی ندارید

راحت باشید هر کاری دلتون میخواد بکنید😁😁😁😁

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
نه ربطی نداره  دکترشون قطعا نگفته مثلا ی مادر ی خواهر شوهری کسی گفته اینا میگن دکتر این حرف خی ...

پس اون آب خودم یاهمسرم ب اون نطفه تازه آسیبی نمیرسونه اگ هرروز یا ...هردفعه داشته باشیم گلم !

2706